ŽALVARINIS: akustinių koncertų turas per Lietuvą

Folkroko grupė „Žalvarinis“ spalio mėnesį savo gerbėjus nustebins netikėtu skambesiu. Sėkmingai festivalyje „Vilnius Music Week“ pasirodžiusi grupė šiuo metu jau ruošia akustinę programą, su kuria spalį koncertuos Palangoje, Panevėžyje, Kaune, o baigiamąjį šio akustinio turo pasirodymą surengs lapkričio 6 dieną Vilniuje, Šv.Kotrynos bažnyčioje.

„Žalvarinis“ žada groti taip, kaip grupės gerbėjai nesitikėjo. „Tai bus absoliučiai kitokie koncertai, kokių „Žalvarinio“ gerbėjai dar nematė ir, gal net nesitikėjo“, – sakė grupės gitaristas ir kompozitorius Robertas Semeniukas. „Kūriniai bus aranžuoti kitaip, arčiau „world music“ skambesio, taip pat nuskambės ir kelios visiškai naujos dainos iš kitais metais planuojamo grupės albumo.“

Akustinius „Žalvarinio“ koncertus bus galima išgirsti Palangos „Vandenyje“ (spalio 18 dieną), Panevėžio „Tauros lofte“ (spalio 19 dieną), Kauno „PuntoJazz palėpėje“ (spalio 24 dieną) ir Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje (lapkričio 6 dieną).

Koncertuose Kaune ir Vilniuje kartu su „Žalvariniu“ pasirodys svečiai – multiinstrumentalistas Saulius Petreikis, bosininkas Kipras Pugačiukas, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, smuikininkas Tadas Dešukas. Šv.Kotrynos bažnyčioje prie jų visų prisijungs ir specialiai šiam koncertui suburtas choras iš puikiai pažįstamų Lietuvos scenos dainininkų. Šį koncertą grupė ketina filmuoti, o koncertinį garso įrašą taip pat išleisti ateityje.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.