Trankiausia Helovino fiesta – net keturių užsienio grupių muzikinė puota „Slaughterfest“ (video)

Per Heloviną Lietuvoje bus surengta tikra sunkiosios muzikos šventė. Pasaulinį pripažinimą pelniusi britų thrash metal muzikos pionierių grupė „Onslaught“ į savo turo grafiką įtraukė ir Baltijos šalis. Spalio 31 d. Vilniaus klubo „New York“ sienas sudrebins net keturių sunkiosios muzikos grupių „Onslaught“, „M-Pire Of Evil“, „Master“ ir „Tantara“ bendra fiesta su simboliniu ir Helovinui tinkančiu pavadinimu „Slaughterfest“ („Skerstuvių puota“).

ONSLAUGHT_01

Bilietus į kelių valandų trukmės muzikines Helovino skerstuves jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Keletą metų iš eilės rengiamas koncertines gastroles „Slaughterfest“ organizuoja garsi britų grupė „Onslaught“. Dar 1983 m. Bristolio mieste muzikuoti pradėjęs kolektyvas pradžioje idėjų kūrybai sėmėsi iš britų punk rock grupių „Discharge“ ir „The Exploited“, tačiau netrukus pradėjo groti trash metal muziką. 1991 m. aktyvią veiklą sustabdžiusi, tačiau 2004 m. vėl pradėjusi groti „Onslaught“ pelnytai yra vadinama tikra thrash metal pioniere. Per savo karjerą „Onslaught“ išleido šešis studijinius albumus, iš kurių naujausias „VI“ dienos šviesą išvyko šių metų rugsėjį. Vos pasirodęs naujasis įrašas debiutavo interneto parduotuvės „Amazon.com“ thrash ir speed metal muzikos albumų sąrašo viršūnėje.

Siekdami kuo geriau pristatyti naujausią savo kūrybą, „Onslaught“ išsiruošė į pasaulinį turą „Slaughterfest: Burning Hell On Earth 2013“. Kartu su „Onslaught“ metalinių skerstuvių gastrolėse dalyvauja dar trys sunkiosios muzikos grupės: „M-Pire Of Evil“, „Master“ ir „Tantara“. Pirmasis „Slaughterfest 2013“ koncertas įvyko šį trečiadienį (spalio 9 d.) Didžiojoje Britanijoje. Vėliau keturių metalo muzikos grupių karavanas koncertuos Danijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Suomijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje.

„M-Pire Of Evil“ – bene didžiausia „Slaughterfest 2013“ intriga. 2010 m. pradėjusio muzikuoti kolektyvo branduolį sudaro legendinės thrash/black metal grupės „Venom“ nariai Jeffas „Mantas“ Dunno ir Tony „Demolition Man“ Dolanas. Grupė, pradžioje pasivadinusi „Prime Evile“, tačiau vėliau apsistojusi ties „M-Pire Of Evil“ pavadinimu, jau yra išleidusi tris kritikų ir publikos palankiai įvertintus studijinius albumus.

Trečioji „Slaughterfest 2013“ turo dalyvė – grupė „Master“. Nuo 1983 m. grojantis kolektyvas susibūrė Čikagoje ir jau yra tapęs kultine amerikiečių death metal grupe. Ypatingu produktyvumu išsiskiriantys „Master“ muzikantai šiemet  ne tik pažymėjo kūrybos trisdešimtmetį, bet ir išleido vienuoliktąjį studijinį albumą „The New Elite“.

Ketvirtoji metalinių skrestuvių grupė – norvegai „Tantara“. 2009 m. susikūręs trio, vos išleidęs debiutinį mini-albumą, patraukė legendinio sunkiosios muzikos prodiuserio ir garso režisieriaus Flemmingo Rasmusseno dėmesį. Su daugelį „Metallica“ albumų prodiusavusio F.Rasmusseno pagalba Danijoje buvo įrašytas pirmasis „Tantara“ studijinis albumas „Based On Evil“, padėjęs debiutantams įsitvirtinti pačių populiariausių Europoje thrash metal grupių gretose. Šiuo metu kartu su „Slaughterfest 2013“ po pasaulį gastroliuojanti „Tantara“ jau baigia kurti antrojo albumo dainas, kurias įrašyti žada artimiausiu metu.

ONSLAUGHT – „Chaos Is King“:

M-PIRE OF EVIL – „Demone“
http://youtu.be/f64NZ8H-MSg

MASTER – „The Parable“

TANTARA – „Based On Evil“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.