„Slaughterfest“ puota: naująjį „Onslaught“ įrašą kritikai vadina metų albumu (video)

Per patį Heloviną Lietuvoje rengiamoje sunkiosios muzikos šventėje „Slaughterfest 2013“ ne tik gros keturios pasaulinį pripažinimą pelniusios grupės, bet ir bus pristatytas jau dabar metų thrash metalo albumu tituluojamas įrašas. Skerstuvių fiestos šeimininkai, britų sunkiosios scenos generolai „Onslaught“, atliks geriausius kūrinius iš naujojo studijinio albumo „VI“. Bene trankiausias Helovino vakarėlis „Slaughterfest“ vyks spalio 31 d. Vilniaus klube „New York“, kurio sienas sudrebins keturių sunkiosios muzikos grupių „Onslaught“, „M-Pire Of Evil“, „Master“ ir „Tantara“ tandemas.

ONSLAUGHT_kariai

Bilietus į kelių valandų trukmės Helovino skerstuvių puotą „Slaughterfest“ galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Koncertines gastroles „Slaughterfest“ kasmet organizuojanti grupė „Onslaught“ šiemet žymi savo veiklos trisdešimtmetį. Bristolio mieste susikūręs kolektyvas rugsėjo pabaigoje išleido naują studijinį albumą „VI“, kurį kritikai jau spėjo pakrikštyti geriausiu metų thrash metalo albumu. Vos pasirodęs prekyboje šis „Onslaught“ įrašas debiutavo interneto parduotuvės „Amazon.com“ perkamiausių speed ir thrash metalo albumų sąrašo viršūnėje.

Albumą „VI“ grupė „Onslaught“ įrašinėjo nuosavoje įrašų studijoje Velse, tačiau galutinės naujų kūrinių  versijos gimė Švedijos mieste Skara. Kolektyvui talkino žinomas prodiuseris Thomasas „Plecas“ Johanssonas, anksčiau bendradarbiavęs su sunkiosios muzikos žvaigždėmis „Tiamat“, „Scar Symmetry“ ir daugeliu kitų.

„Pradžioje planavome, kad dirbsime su Jacobu Hansenu, kuris prodiusavo ankstesnį mūsų albumą „Sound Of Violence“, tačiau susiklosčius nepalankioms aplinkybėms, planas ir liko planu“, – sakė „Onslaught“ gitaristas Nige‘as Rockettas. Šviežią skambesį atrasti grupei padėjo ne tik prodiuseris, bet ir naujasis būgnininkas Michaelas Hourihanas, anksčiau grojęs grupėse „Extreme Noise Terror“ ir „Desecration“. Jis pakeitė dar 2011 metais „Onslaught“ palikusį Steve‘ą Grice‘ą.

„Nemažai kritikų mano, kad „VI“ yra realus pretendentas tapti geriausių metų thrash metalo albumu. Tikiuosi, kad taip ir bus“, – juokauja N.Rockettas. „Mano nuomone, tai geriausias ir agresyviausias mūsų įrašas, kurio skambesys išsiskiria itin brutalia jėga“. Albume „VI“, kurį pristatė singlu išleistas kūrinys „Chaos Is King“, iš viso yra devynios kompozicijos. Specialioje riboto tiražo albumo versijoje sunkiosios muzikos gerbėjai ras siurprizą – naujai įrašytą dainą „Shelshock“, kuri pirmą kartą buvo išleista 1989 metų albume „In Search Of Sanity“. Naujoji kūrinio versija įdomi tuo, kad britai ją įrašė kartu su kultine Japonijos thrash metalo grupe „United“.

Naujojo „Onslaught“ albumo viršelio dizainą sukūrė žinomas švedų kilmės menininkas Paras Olofssonas. Išskirtinės fantazijos ir unikalaus stiliaus dailinininkas yra labai gerai žinomas sunkiosios muzikos gerbėjams. P.Olofssono darbai puošia „Exodus“, „Immolation“, „Immortal“, „Pathology“, „Abysmal Dawn“, „As You Drown“, „Brain Drill“, „Cult of Luna“, „Deeds of Flesh“ ir daugelio kitų metalo muzikos grupių albumų viršelius.

Grupės „Onslaught“ pirmasis singlas „Chaos Is King“ iš albumo „VI“:

 

ONSLAUGHT pristatomoji daina „66’f***g6“ iš albumo „VI“:
https://soundcloud.com/afm-records/onslaught-66fucking6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.