Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos švedų grupė „Soilwork“ (video)

Šį rudenį pirmą kartą Lietuvoje koncertuos garsi melodingojo metalo grupė iš Švedijos „Soilwork“. Pasaulinę šlovė pelnęs kolektyvas netrukus pradės „The Infinity Tour 2013“ gastrolių Europoje etapą, kuriame numatytas ir lapkričio 26 d. Vilniaus klube „New York“ vyksiantis grupės koncertas. Tai bus vienintelis „Soilwork“ pasirodymas Lietuvoje.

SOILWORK_01

Bilietus į “Soilwork” koncertą jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

„Ši visame pasaulyje daug gerbėjų turinti grupė koncertuoti Lietuvoje jau svarstė 2006 m., tačiau tada planai taip ir liko planais“, – sako koncertą organizuojančios agentūros „RELAX Live!” vadovas Artūras Mirončikas. „Džiaugiamės, kad šįkart vis tik pavyko susitarti ir „Soilwork“ surengs pirmąjį koncertą mūsų šalyje“.

Melodingojo death metalo legenda tapusio kolektyvo „Soilwork“ karjera prasidėjo 1995 m. Helsinborgo mieste Švedijoje. Charizmatiškojo vokalisto ir grupės lyderio Bjorno Strido ir gitaristo Peterio Wicherso suburta komanda pradžioje vadinosi „Inferior Breed“. Netrukus pakeitę pavadinimą į „Soilwork“, jaunieji muzikantai įrašė demonstracinę juostą „In Dreams We Fall into the Eternal Lake“, kurios pagalba buvo pasirašyta sutartis su įrašų kompanija „Listenable Records“. 1998 m. išleistas debiutinis „Soilwork“ albumas „Steelbath Suicide“ ne tik pelnė kritikų ir publikos simpatijas, bet ir išpopuliarėjo Japonijoje, kur pateko į perkamiausių sunkiosios muzikos įrašų sąrašus.

Patyrusi ne vieną muzikantų kaitą, pasirašiusi naują kontraktą su stambia įrašų kompanija „Nuclear Blast“ ir išleidusi dar du albumus, didžiosios sėkmės grupė sulaukė 2002 m. išleidusi albumą „Natural Born Chaos“. Tai buvo pirmasis „Soilwork“ įrašas, kurio skambesiu rūpinosi garsusis Dewinas Townsendas – populiarus Kanados muzikantas, kompozitorius ir prodiuseris, praeityje vadovavęs savo grupei „Strapping Young Lad“, o šiuo metu tęsiantis sėkmingą solo karjerą. Dar didesnio pripažinimo sulaukė šeštasis grupės studijinis albumas „Stabbing The Drama“, kurį „Soilwork“ pristatė pirmosiose pasaulinėse gastrolėse. Ilgiau nei 18 mėnesių vykusio koncertinio turo metu grupė spėjo sudalyvauti ir garsiajame sunkiosios muzikos festivalyje „Ozzfest“, kuriame grojo kartu su „Black Sabbath“ ir „Iron Maiden“.

Šiandien „Soilwork“ jau yra išleidę vienuolika singlų, vieną geriausių kūrinių kolekciją ir devynis studijinius albumus, kurių tarpe randame pirmąjį istorijoje dvigubą death metalo muzikos albumą „The Living Infinite“. Šis albumas buvo kuriamas ir įrašinėjamas net aštuonis mėnesius. Grupei studijoje talkino žinomas prodiuseris Jensas Bogrenas, anksčiau dirbęs su garsiomis grupėmis „Opeth“, „Amon Amarth“, „Bloodbath“ ir daugeliu kitų. 2013 m. kovo mėnesio pradžioje išleistas „The Living Infinite“ iškart pateko į perkamiausių albumų sąrašus Švedijoje, Austrijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Japonijoje, Šveicarijoje, Jungtinėse Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Naujausią albumą „Soilwork“ pristato koncertinėse gastrolėse „The Infinity Tour 2013“, kurios lapkričio 1 d. startuos Umeo mieste Švedijoje. Vėliau grupė surengs koncertus Norvegijoje, Danijoje, Vokietijoje, D.Britanijoje, Belgijoje, Čekijoje, Austrijoje, Vengrijoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Estijoje, Suomijoje ir Lietuvoje. Visuose turo po Europą koncertuose ypatingų svečių teisėmis taip pat gros norvegų ekstremalaus metalo grupė „Keep Of Kalessin“.

Naujausias grupės Soilwork singlas „Tongue“ (Lyric Video)
http://youtu.be/N20rH7fRKhE

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.