Portugalų „Moonspell“ koncertą svečių teisėmis pradės grupės „Xess“ ir „Dark Ravage“ (video)

Šiandien Prahoje prasideda grupės „Moonspell“ Europos turas, kurio metu daugiau nei dvidešimt metų garsiausia pasaulyje Portugalijos roko grupe tituluojami muzikantai surengs vienintelį koncertą mūsų šalyje. Antradienį, spalio 29 d. Vilniaus muzikiniame teatre „New York“ vyksiantį pasirodymą svečių teisėmis pradės ir publiką įkaitins dvi grupės: „Dark Ravage“ ir „Xess“.

Bilietus į grupės „Moonspell“ koncertą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

DARK RAVAGE_01

Koncertą pradėsiantys black metal atstovai „Dark Ravage“ susikūrė 2003 metų žiemą, Vilniuje. Veiklos pradžioje grupė grojo nei kiek į dabartinę nepanašią muziką. Po didelių sudėties permainų, grupė pasirinko black metalo kryptį. Pirmasis demonstracinis „Dark Ravage“ įrašas „Tamsos karalystė“ pasirodė 2005 metais, o pirmasis oficialusis albumas „The Dawn Of The New World“ melomanus nudžiugino 2007-aisiais. Po ilgokos kūrybinės pauzės „Dark Ravage“ komanda 2013 metais po „Forgotten Path“ vėliava išleido studijinį albumą „Fall Of Inner Sanctum“.

„Dark Ravage“ – „Where Paths Disappear“

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kaune gimusi dark metalo grupė „XESS“, kuri aktyviai muzikuoti pradėjo dar 2001 metais, yra gerai žinoma sunkiosios muzikos gerbėjams. Muzikantai ne kartą alternatyvios muzikos apdovanojimuose „A.LT“ ir „Balti Velniai“  buvo paskelbti geriausia metų grupe gothic / darkwave / industrial kategorijose. Pirmasis „XESS“ albumas „In Cyber Lust“ pasirodė 2002 metais – jį muzikantai įrašė ir išleido savo lėšomis. Netrukus grupė pradėjo aktyviai koncertuoti alternatyvios muzikos klubuose ir festivaliuose, ir netruko užsitarnauti „tamsiosios“ scenos gerbėjų palankumą. Antrojo „XESS“ studijinio darbo „Psychoholic Bastard Crew“ melomanai sulaukė 2005 metais. Dar po dvejų metų pradėtas įrašinėti trečiasis albumas „We, the Great Newrotics“. Jis dienos šviesą dėl įvairių aplinkybių išvydo tik 2010-aisiais, kai grupė jau buvo pasirašiusi kontraktą su nepriklausoma įrašų kompanija „Atra Musica“. Kartu su „Moonspell“ koncertuosianti grupė „XESS“ intensyviai tęsia kūrybinį procesą ir artimiausiu metu nėra nusiteikusi sudėti ginklų. Muzikantai tikina, kad naujasis jų albumas dienos šviesą išvys greičiau nei ateis pasaulio pabaiga.

„XESS“ – „Suckxess“

MOONSPELL

Garsiausia Portugalijos sunkiosios muzikos grupė „Moonspell“ išleido devynis studijinius albumus ir surengė daugiau nei 50 sėkmingų pasaulinių gastrolių. Pernykštis dvigubas studijinis albumas „Alpha Noir/Omega White“ pasiekė perkamiausių albumų sąrašus Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Suomijoje. Naujausius kūrinius „Moonspell“ publikai pristato koncertinėse gastrolėse, kurių metu jau spėjo groti kartu su „Iron Maiden“ ir „King Diamond“. Jau žinoma, kad po koncertų Europoje gastrolės bus pratęstos ir 2014 m., kuomet „Moonspell“  gros Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

„Moonspell“ – „White Skies“ (2012)

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.