VILKŲ ŽIEMOS juodoji intriga

Tai, kad festivalis VILKŲ ŽIEMA neapsieis be juodojo metalo, turbūt, buvo savaime suprantama daugeliui mūsų krašto sunkiosios muzikos gerbėjų. Bet, kad juodajam metalui festivalyje atstovaus mergina, akivaizdu, daugeliui tai buvo netikėta. Kokia mergina? Ko gero juodžiausia iš kada nors apsilankiusių Marijos žemėje! Mergina vardu Onielar yra nuožmaus black metalo grupės (lengvai įsimenamu pavadinimu) DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT vokalistė.

Session Darkened Nocturn Slaugthercult, Juni 2012

DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT atstovauja Vokietijos pogrindžio juodmetaliui. 1997 metais šią grupę įkūrė vokalo ir gitaros partijas atliekanti Onielar ir būgnininkas Mike Engelmann. Nors metalo muzikos scenoje moterys visuomet yra šiokia tokia egzotika ir į tai žiūrima kiek ironiškai, atkaklioji vokietė su savo kompanija paneigia visus stereotipus. Grubus ir greitas senosios mokyklos stiliaus black metalas su raganišku Onielar balsu atsiduoda kultinių Norvegijos grupių skambesiu, atmosfera ir tikrumu. Nenuostabu, jog pastaraisiais metais DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT buvo galima išvysti daugelyje išskirtinai juodajam metalui skirtų festivalių, bei viename kitame masiniame open air‘e. Gali nemėgti jų muzikos, bet pasižiūrėti ką sugeba arijų ragana tikrai įdomu.

Į „Vilkų Žiemą“ DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT atvyks su naujausiu albumu „Necrovision“, penkiais metrais plaukų, litru kraujo ir valanda beprotiško rock‘n‘rollo.

Juodosios naujienos proga pristatome ir penktąjį VILKŲ ŽIEMOS dalyvį – vietinio metalo fronto atstovus REGRESSIVE. Nors grupė išleido dar tik vieną demo įrašą, šis kolektyvas jau puikiai žinomas Lietuvos metalo padangėje. Esame tikri, šie senosios black thrash metalo mokyklos pasekėjai entuziazmo ir energijos tikrai nepritrūks!

Patvirtiname galutinį festivalio dalyvių sąrašą:

PUNGENT STENCH – Austrija, death metalas;

SATURNUS – Danija, melodingas death doom metalas;

DARKENED NOCTURN SLAUGHTERCULT – Vokietija, black metalas;

GODS TOWER – Baltarusija, pagan folk doom metalas;

REGRESSIVE – Lietuva, black speed metalas.

 

Renginio metu antroje klubo salėje bus demonstruojama dar nematyta festivalio KILKIM ŽAIBU 14 video medžiaga.

Po koncerto Chaoso Mišios su DJ HELL – Black’n’Roll iki ryto!

Išankstinius bilietus į festivalį VILKŲ ŽIEMA II galima įsigyti bare AKIVARAI, Jakšto g. 5, Vilniuje.

Išankstinių bilietų kaina 50 Lt.

Renginio dieną prie įėjimo bilietai kainuos 60 Lt.

 

Tikslią renginio programą ir kitą smulkią info pristatysime šiek tiek vėliau.

Sekite informaciją: www.vilkuziema.lt

Draugaukime: www.facebook.com/vilkuziema

 

Video:

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.