THE PERFECT PILL: naujo klipo pristatymo koncertas Vilniuje

Trečiadienį, lapkričio 6 dieną, Vilniaus klube „Tamsta“ vyks grupės THE PERFECT PILL naujo klipo pristatymo koncertas Vilniuje.

pp

Dvigubą EP albumą „The Wake and The Wolf“ 2013 metų pavasarį išleidę, vasarą Lietuvos ir užsienio festivaliuose jį pristatę, „The Perfect Pill“ grįžta su naujienomis! Grupė koncertuose Kaune, Panevėžyje ir Vilniuje pristatys savo naują profesionalų klipą dainai „Tomorrow“.

„Šį klipą mes filmavome vasarą Latvijoje, netoli Rygos. Jį režisavo ir nufilmavo mūsų geras bičiulis bei kolega Aivars Vaišļa. Pats būdamas ne tik audiovizualinio meno atstovas bet ir muzikantas, jis puikiai pajuto mūsų grupės energetiką, vaizdo klipo viziją.“ – teigia Germanas Skoris.

Anot Josh McClung koncertuose Kaune, Panevėžyje, Vilniuje gerbėjai galės išvysti ne tik naują vaizdo klipą, bet ir atnaujintas vizualizacijas bei specialiai kuriamą scenografiją. „Gerbėjai taip pat turės galimybę išgirsti gyvai atliekamas dainas iš naujausio mūsų EP, kurių festivalių metu dėl laiko trukmės pagroti negalėdavome.“

Koncerto pradžia 20:30 (durys atveriamos 19:00), kaina 15 Lt / 10 Lt (su studento pažymėjimu)

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.