„Soilwork“ naujienos: gastrolių startas, pamokos būgnininkams ir bendras kūrinys su „Bewized“

Netrukus pirmą kartą mūsų šalyje koncertuosianti garsi melodingojo death metalo grupė iš Švedijos „Soilwork“ nepaliauja džiuginti savo gerbėjų. Lapkričio 26 d. vienintelį koncertą Vilniaus klube „New York“ surengsiantis kolektyvas ne tik sėkmingai pradėjo gastroles Europoje, bet ir skelbia pamokas pradedantiems būgnininkams, o taip pat pristato bendrą kūrinį su graikų grupe „Bewized“.

SOILWORK_02

Bilietus į “Soilwork” koncertą jau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Sėkminga gastrolių pradžia

Visame pasaulyje daug gerbėjų turinčios švedų grupės „Soilwork“ gastrolės po Europą prasidėjo praėjusią savaitę. Turo, kuriame grupė pristato pirmąjį death metalo istorijoje dvigubą studijinį albumą „The Living Infinite”, startas įvyko lapkričio 1 d. Umeo mieste Švedijoje. Jau pirmo koncerto metu melomanų laukė nemažai staigmenų. Visame pasaulyje gerai žinoma instrumentų gamintoja „Toontrack“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi tame pačiame Umeo mieste, lapkritį paskelbė „metalo mėnesiu“ ir ta proga visiems melomanams padovanojo tiesioginę „Soilwork“ šio koncerto transliaciją „Youtube“ kanale.

„Toontrack“ anonsas, skirtas lapkričiui – „metalo muzikos mėnesiui“:

 

Pamokos būgnininkams

Kita puikia staigmena tapo „Soilwork“ dovana pradedantiesiems būgnininkams. Grupės sunkiajai mušamųjų artilerijai vadovaujantis Dirkas Verbeurenas paskelbė, kad gastrolių metu rengs pamokas pradedantiesiems muzikantams. Prieš kiekvieną koncertą vyksiančioje pamokoje „Soilwork“ būgnininkas žada asmeniškai mokyti du studentus, kuriuos supažindins su pačiais įmantriausiais triukais, galinčiais praversti grojant mušamaisiais instrumentais. Asmeninė “Soilwork” būgnininko pamoka kainuoja vos 40 eurų. Informacija apie registraciją pateikiama grupės facebooko paskyroje.

„Soilwork“ būgnininkas Dirkas Verbeurenas studijoje:

 

Bendras kūrinys su grupe „Bewized“

Pasaulinę šlovę pelniusios grupės „Soilwork“ muzikantai neapsiriboja vien tik savo kūryba, bet ir padeda scenos naujokams. Neseniai grupės lyderis ir vokalistas Björnas „Speed“ Stridas įrašė bendrą kūrinį su greitai populiarėjančiais „Bewized“. Graikų grupė, grojanti groove metalo ir metalcore stiliaus muziką, spalio mėnesį pasirašė kontraktą su įrašų kompanija „NoiseHead Records“ ir jau spėjo išleisti naują studijinį albumą „Undead Legacy“. Vienu pagrindinių kūrinių, pristatančių antrąjį scenos naujokų darbą, tapo kartu su „Soilwork“ vokalistu įrašytas kūrinys „Heart Bled Dry“.

Bendras „Bewized“ ir „Soilwork“ vokalisto Björno „Speed“ Strido kūrinys „Heart Bled Dry“

http://www.youtube.com/watch?v=dSA9vO8Aa-Q

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.