Roko legendos „Europe“ gitaristas Kee Marcello su savo grupe pirmą kartą koncertuos Lietuvoje (ATŠAUKTAS)

UPD. Pastaruoju metu dalyje Europoje šalių vėl prastėjant pandeminei situacijai, dalyje jų nuo šiandien įvesti nauji apribojimai,
kurie sukėlė neišsprendžiamas logistines problemas šio mūsų renginio atlikėjams.
Todėl šis koncertas yra ATŠAUKIAMAS, o pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti jų pirkėjams tokia tvarka:
– Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2021 metų gruodžio 6 dienos.
– Pirkusius bilietus kasose, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
Atsiprašome už nepatogumus.
PS: tikimės, kad pagerėjus sitacijai suderinsime naują koncerto datą ir šis atlikėjas apsilankys bei koncertuos Vilniuje. 

——

Europai vis dar neatsigaunant nuo koronaviruso pandemijos smūgių ir beveik sustojus įprastai koncertinei veiklai, kai kurie muzikantai randa būdų savo kūrybą skleisti masėms, pilnai nestabdo gyvų pasirodymų ir prisitaiko prie esamų kelionių suvaržymų. Jų tarpe yra Kee Marcello – vienas garsiausių ir žinomiausių Skandinavijos roko gitaristų, kurio diskografijos gali pavydėti daugelis kitų jo ginklo brolių. Jis kartu su savo grupe sutiko atvykti į Lietuvą ir pirmą kartą pateikti savo kūrybą melodingo hardroko fanams mūsų šalyje. „Kee Marcello Band“ koncertas įvyks Vilniaus klube „Vakaris“ 2021 m. lapkričio 20 d. (šeštadienį).

Pradėjęs muzikuoti su keliomis vietinėmis Švedijos grupėmis, Kee rimčiau „užsikabino“ su kolektyvu „Easy Action“ (du studijiniai albumai), o netrukus išpopuliarėjo kaip vienos garsiausių visų laikų Švedijos roko grupių „Europe“ gitaristas, kurioje grojo nuo 1986 iki 1992 m. Šis kolektyvas iki šiol yra vienas didžiausių šios šalies muzikos eksportų, o 80-ųjų pabaigoje – 90-ųjų pradžioje tai buvo viena populiariausių roko grupių pasaulyje.

„Europe“ pardavė daugiau nei 30 milijonų albumų, pateko į 1-ąją vietą pardavimų topuose 26-iose šalyse ir koncertų metu dalinosi didžiausiomis scenomis su tokiais roko muzikos monstrais kaip „Metallica“, „Def Leppard“ ar „Bon Jovi“. Gitaristas Kee Marcello kartu su „Europe“ įrašė du puikius ir gerbėjų palankiai priimtus studijinius darbus: „Out Of This World“ (1988) ir „Prisoners In Paradise“ (1991). Po jų įrašų grupė „Europe“ netikėtai nusprendė padaryti pertrauką savo veikloje, kuri truko daugiau nei 10 metų.

Atsisveikinęs su grupe „Europe“, gitaristas nesustojo vietoje: jis dalyvavo kelių sėkmingų projektų veikloje („Red Fun“, grupėje „Kee Of Hearts“ kartu su garsios vokiečių hardroko komandos „Fair Warning“ vokalistu Tommy Heartu ir kt.), dalyvavo kitų grupių albumų įrašuose (pvz. „In Flames“ 1999 m. darbas „Colony“). Kaip žinoma TV persona Švedijoje jis dalyvavo ne viename populiariame šalies muzikiniame projekte.

Iki šiol K. Marcello išleido penkis studijinius solo albumus ir džiaugiasi nauja koncertinės sėkmės banga su savo grupe „Kee Marcello Band“, kuri ir koncertuoj Vilniuje. Savo pasirodymų metu jie atlieka ne tik populiariausius gitaristo solo kūrybos kūrinius, bet ir melodingo hardroko klasika tapusias „Europe“ dainas, kurių atsiradimas neįsivaizduojamas be svaraus gitaristo Kee Marcello indėlio.

Renginys: www.facebook.com/events/421802546128329

DIE HARD agency (www.facebook.com/diehardagency)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.