Koncertas „Iš kartos į kartą“ kartu su Obtest

Kasmetinis festivalis  „Iš kartos į kartą“, skirtas  Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti,  artėja prie pagrindinio renginio – koncerto.  Nuo vasario 4 d. kauniečiai ir visi besidomintys Lietuvos valstybės istorija turėjo galimybę  paklausyti žinomų lektorių paskaitų apie reikšmingiausius 18-ojo amžiaus Lietuvos įvykius, dalyvauti disputuose ir protų kovose bei susipažinti su Kauno miesto karo istorijos rekonstruktorių klubais.

is kartos i karta plakatas

Š.m. vasario 16 d. (sekmadienį) 17:00 valandą „Puntojazz palėpė“ klube (Kęstučio g. 6, Kaunas) vyks  koncertas „Iš kartos į kartą“.

Šiais metais festivalis jau švenčia penkių metų jubiliejų. Todėl šia ypatinga proga, kaip ir per patį pirmąjį renginį, koncertuos  Lietuvos pagoniško metalo pasididžiavimas – vilniečių grupė „Obtest“. Ne dažnai Lietuvoje koncertuojanti grupė pristatys daugiau nei valandą trunkančią programą, kuri uždegs patriotinių jausmų liepsną kiekvieno lietuvio širdyje.  Kadangi neaišku, kada vėl turėsime galimybę pamatyti  šią nuostabią legendinę Lietuvos metalo grupę Kaune, nepraleiskime progos  vieną iš reikšmingiausių valstybinių švenčių atšvęsti su grupe „Obtest“ .

Patriotinio roko grupė iš Klaipėdos – „Baltas triukšmas“, daugiau nei  10 metų džiuginanti Lietuvos gyventojus savo patriotinėmis dainomis, pasveikins savo ilgamečius gerbėjus ir visus festivalio dalyvius su Vasario 16-ąja, atlikdama populiariausius savo kūrinius. Šis grupės pasirodymas ypatingas tuo, kad tai jų paskutinis koncertas –  „Baltas triukšmas“  nusprendė nutraukti muzikinę  veiklą. Patriotinių dainų autoriai ir atlikėjai atsisveikins su savo ištikimais gerbėjais Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną.

Grupė „Piligrimas“ – dar vienas scenos senbuvis, skaičiuojantis ne pirmą dešimtį savo koncertinės veiklos metų.  Tai tikri hardroko muzikos pionieriai, muzikinę  veiklą pradėję  dar sovietmečiu. Lietuvai dar  neatgavus nepriklausomybės,  grupė iširo ir tik po ilgos pertraukos 2005 m. vėl atsikūrė. Grupė groja stiprų ir energingą hardroką, nors savo repertuare turi ir  lyrinių dainų. Tai nėra dažnai koncertuojantis kolektyvas. Paskutinį kartą koncertavo  daugiau nei prieš  metus.

Grupė „Midula“,  ganėtinai jaunas folkroko kolektyvas, kurie be savų autorinių dainų taip pat aranžuoja ir atlieka lietuvių liaudies dainas. Jų atliekamos dainos yra kupinos meilės ir švelnumo, skleidžiančios šilumą. Tai perspektyvus ir daug žadantis alternatyvios muzikos kolektyvas, kuris semiasi muzikinių idėjų liaudies kūryboje ir populiarina protėvių jau sukurtas dainas, suteikdamas joms šiuolaikinį skambesį.

Folkloro ansamblis iš Kauno „Kadujo“  pristatys tradicinį Lietuvos folklorą. Ansamblio dalyviai puikiai jaučia autentišką tradicinio folkloro dvasią ir perteikia klausytojams liaudies kūryboje slypinčias  mintis ir emocijas.

Šiais metais  koncertas vyks Kauno centre klube „Puntojazz palėpėje“ ( Kęstučio g. 6), todėl bus ypatingai patogus susisiekimas tiek kauniečiams, tiek svečiams iš kitų miestų (pasiekti Kauno autobusų ir traukinių stotis pėsčiomis galima vos per 5-10 minučių). Paskutinis traukinys ir autobusas į Vilnių iš Kauno išvyks 21:35 ir 21:30. Viso renginio metu dirbs kavinė, kur bus  galima labai skaniai ir nebrangiai pavalgyti.

Koncerto pradžia 17 val., pabaiga 21:30 val. Koncerto kaina: 25 Lt (20 Lt – dalyviams su Vasario 16-osios patriotinės eisenos varnele ir studento, moksleivio, neįgaliojo bei pensininko pažymėjimais). Kartu su tėvais atėję vaikai iki 12 metų bus įleidžiami nemokamai.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.