VELNIO AKMUO 2014: skelbiama pirmoji grupė – energingieji IN SOLITUDE

Jau šeštus metus rengiamas alternatyvios muzikos festivalis „Velnio akmuo“ skelbia pirmąjį vardą iš 2014 metų atlikėjų sąrašo. Viena iš beveik 40-ies planuojamų grupių – šiuo metu sparčiai populiarėjantys švedai IN SOLITUDE. Liepos 17-20 dienomis Anykščių Dainuvos slėnyje vyksiančio festivalio dalyvius šie heavy metalo žanro atstovai žada užlieti sprogstančia energija.

In_Solitude_promo

2002-aisiais švedų paauglių suburtas kolektyvas, iš pradžių neturėjęs didelių ambicijų, per dvylika metų spėjo užsitarnauti garbingą vietą sunkiosios muzikos pasaulyje. Pernai išleistas grupės albumas „Sister“ užėmė ypač aukštas pozicijas geriausių metalo albumų topuose, o jų pasirodymą išvysti svajoja ne vieno alternatyvios muzikos festivalio gerbėjai. Šiuo metu IN SOLITUDE pelnytai dalyvauja gastrolėse po Europą kartu su žymiaisiais BEHEMOTH ir CRADLE OF FILTH.

IN SOLITUDE muzika – tai šiuolaikiškai pateiktas 70-ųjų ir 80-ųjų heavy metalas. Kol kritikai kalba apie IN SOLITUDE muzikoje girdimą KING DIAMOND, BLACK SABBATH ir kitų pasaulinio garso heavy metalo grupių įtaką, švedų penketukas aktyviai ir drąsiai ieško savojo skambesio. Grupės nariai į savo kūrinius nevengia įpinti gotiško roko, doom atmosferos ir kaip daugelis šiuolaikinių atlikėjų nebijo peržengti savojo žanro sienų.

„Iki šiol „Velnio akmens“ festivalyje būtent heavy metalas itin stipriai nesužibėdavo. Reikšmingų šios scenos atstovų esame turėję vos vieną kitą. Gal šiais metais tai vėlgi nebus dominuojantis stilius, tačiau tikimės, kad naujo seno gero heavy metal fanai liks patenkinti. Pirmoji festivalio grupė skirta jiems. Tuo pačiu išskiriame šią grupę dėl jos ganėtinai įvairaus skambesio, kas gerai atspindi mūsų siekį – festivalyje pristatyti įdomius, nenuobodžius alternatyvios muzikos atlikėjus“, – pasakoja festivalio rengėjai.

Pasak festivalio organizatorių, šiais metais trijose „Velnio akmens“ scenose gros kone 40 grupių, tarp kurių netrūks ir sunkiojo metalo gerbėjams gerai žinomų vardų, ir alternatyvaus kokybiško roko, post-roko bei kitų, kartais sunkiai nusakomo stiliaus atlikėjų. Be to, kaip ir kiekvienais metais „Velnio akmuo“ sudarys galimybes pasirodyti perspektyviems jauniems sunkiosios muzikos kolektyvams iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių.

Festivalio bilietai

Prekyba bilietais į festivalį „Velnio akmuo“ prasidės jau šį ketvirtadienį, vasario 27-ą dieną. Mažiausiai, tik 80 Lt, kainuojančių bilietų skaičius – ribotas. Juos galės įsigyti 1000 pirmųjų ištikimiausių festivalio gerbėjų, perkančių festivalio svetainėje www.devilstone.net per eBilietai sistemą.

Daugiau info:

www.devilstone.net

www.facebook.com/velnioakmuo

 

Video:

www.youtube.com/watch?v=QzRyOSz2fjE

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.