Britus „Antimatter“ apšildys vilniečiai „Days of Eclipse“

Kovo 28 d. Į Vilnių atvyksta grupė „Antimatter“ iš Didžiosios Britanijos. 2014 – ieji metai „Antimatter“ grupei yra ypatingi, jie vyksta į turą, prisiminti 2007 m. išleistą albumą „Leaving Eden“ atlikdami jo pilną programą, tačiau bus ir antroji programos dalis, kurioje jie atliks kūrinius iš kitų savo albumų.

promo_band_1

Britus apšildys grupė iš Vilniaus „Days of Eclipse“. Tai grupė, kuri pro atmosferiškos, IDM, lof-fi elektronikos ir šalto industrinio roko junginio prizmę atskleidžia vienišų širdžių trapumą, neviltį ir asmeninę kovą šių laikų susvetimėjusioje visuomenėje.

Grupė debiutavo MTV Baltic & Coca-Cola Soundwave 2008 konkurse, kuriame susilaukė daug dėmesio. Ji buvo pavadinta “įdomiausia konkurse su tikrai dideliu neatskleistu potencialu”. Penki metai įrašų kūrimo, turavimo ir pasikeitimai grupės sudėtyje leido „Days of Eclipse“ pataisyti savo silpnąsias puses ir atrasti savo prioritetus. Grupė išliko ir tapo daug stipresnė bei brandesnė.

„Days of Eclipse“ išleido septynis oficialius singlus ir du virtualius koncepcinius EP albumus „Frail | Noir” ir “Red Line. Plačiajai visuomenei skirta baladė “Untold” buvo išleista radijo stoties OPUS3 kolekciniame albume „OPUS3: III dalis” ir suteikė galimybę grupei tapti OPUS3 Lithuanian tour’09 dalimi.

2010 – 2011 metai grupei buvo itin sėkmingi – „Days of Eclipse“ sugrojo daug koncertų muzikiniuose klubuose, labdaros renginiuose ir tokiuose festivaliuose kaip „Galapagai/Roko Naktys”, „Tundra”, „Džiunglės”, „Tuborg Green Nights”, Rugsėjo 1-osios renginyje, taip pat apšildė grupes iš Japonijos, Australijos ir Rusijos. 2012 metų pradžioje buvo viena iš šešių M.A.M.A apdovanojimuose nominuotų „Metų alternatyvios muzikos grupe“.

Koncertas vyks kovo 28 d. (penktadienį) pramogų salėje „Vakaris Vilnius“ („Pramogų bankas“, 3 aukštas). Durys atveriamos 19 val., koncerto pradžia – 20 val. Bilietus parduoda BILIETAI LT.

Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.