APOCALYPTICA and Orchestra – 14-03-21

Kas
APOCALYPTICA and Orchestra
When
Penktadienis, 21 kovo, 2014
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Karaliaus Mindaugo pr. 50
Kaunas, Lietuva
Other Info
Kovo 21 dieną Lietuvą sudrebins originalieji suomių violončelininkai „Apocalyptica“. Ne pirmą kartą mūsų šalyje besilankanti kultinė roko grupė šį kartą išskirtinę koncertinę programą gerbėjams pristatys kartu su simfoniniu orkestru iš Suomijos „Avanti! Orchestra“. Vienintelis „Apocalyptica“ koncertas mūsų šalyje įvyks „Žalgirio arenoje“ Kaune.

„Apocalyptica“ yra viena originaliausių muzikos grupių, kurią šiandien drąsiai galima vadintis viena gerbiamiausių pasaulyje. Regis, tokios sėkmės šiam kolektyvui neprognozavo niekas. Net ir patys šios grupės muzikantai.

Iš pradžių grupę sudarė keturi Sibeliaus akademiją baigę violončelininkai – Eicca Toppinenas, Paavo Lötjönenas, Maxas Lilja ir Antero Manninenas. 1993 metais šie jaunuoliai buvo pastebėti viename klube, kuriame atliko „Metallica“ kūrybos dainas. Savo meilę legendinei sunkiojo roko grupei „Apocalyptica“ išreiškė po trejų metų, išleidusi debiutinį albumą „Plays Metallica By Four Cellos“, kuriame sudėtos tik "Metallica" kūrinių versijos.

Dar po dvejų metų grupė savo gerbėjams pristatė antrą studijinį albumą „Inquisition Symphony“, kuriame, be jau tradicija tapusių „Metallica“ ir visiškai naujai nuskambėjusių grupių „Faith No More“, „Sepultura“ bei „Pantera“ kūrinių versijų, atsidūrė ir trys originalios kompozicijos, sukurtos pagrindinio „Apocalyptica“ kompozitoriaus Eiccos Toppineno. Bet tai buvo tik pradžia.

Per savo karjerą kvartetas yra surengęs daugiau nei 1000 pasirodymų penkiasdešimtyje šalių, išleidęs 7 studijinius albumus, kuriuos pardavė didesniu nei 4 mln. tiražu. Kolektyvas dirbo su tokiais žinomais atlikėjais kaip Corey Tayloras („Slipknot“), Gavin Rossdalas („Bush“), Ville Valo („HIM“), Till Lindemannas („Rammstein“) ir kt. Muzikantai mėgstami už tai, kad sugeba meistriškai sulydyti klasikinę ir roko muziką. Kvarteto rankose instrumentai skamba tarsi solinės, akustinės ar gergždžiančios gitaros. Jos atlieka boso partijas, dunda kaip mušamieji ir net išgauna žmogaus balsą.

Vienintelis „Apocalyptica“ ir simfoninio orkestro „Avanti! Orchestra“ pasirodymas įvyks kovo 21 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.