Aistringi italų nihilistai „Spiritual Front“ koncertuos Vilniuje su „Theodor Bastard“

Gegužės 10 dieną, Vilniuje, klubo „Propaganda“ scenoje ant Tauro kalno susitiks dvi Lietuvoje itin mylimos grupės – melancholiško roko, tango ir neofolk muzikantai „Spiritual Front“ iš Romos bei melodingos eksperimentinės word ir trip-hop muzikos atlikėjai „Theodor Bastard“ iš Sankt Peterburgo. Abu kolektyvai gerai žinomi vykusių festivalių „Mėnuo Juodaragis“ ir „Kunigunda Lunaria“ žiūrovams kaip laukiamiausios programos grupės su ypač emocingais gyvais pasirodymais.

 SF foto 1

„Spiritual Front“ muziką, pačių italų pavadintą dviprasmišku nihilist suicide pop žanru, išgarsino kartu su Ennio Morricone orkestro muzikantais įrašytas albumas „Armageddon Gigolo“ (2006), kurio hitai buvo ekranizuoti italų kino dvasia nufilmuotuose video klipuose. Šiame ir vėliau išleistuose sėkminguose albumuose „Rotten Roma Casino“ (2010) bei „Open Wounds“ (2013) dekadansiškos baladės sujungia roką su kabaretu, elektroniką su akustinėmis gitaromis, lyriką su užvedančiais ritmais.

„Spiritual Front“ penketukas su charizmatiškuoju lyderiu Simone H. Salvatori savo muzikoje atkuria aistros kupiną vesternų ir itališko Pasolinio kino atmosferą, kurią su malonumu vėl atveš į Lietuvą. Karščiausių įvykių metu surengę du koncertus Ukrainoje, „Spiritual Front“ jau ruošiasi kitai koncertinio turo stotelei Vilniuje. Čia „Spiritual Front“ gerbėjų laukia nauja programa ir senos, pamėgtos dainos.

theodorbastardpromophoto

Kartu su italais Vilniuje koncertuosiantys peterburgiečiai „Theodor Bastard“ taip pat gerai pažįstami Lietuvos publikai. Jų muzikoje persipina pačių įvariausių tautų skambesio motyvai – nuo slaviškų iki Artimųjų Rytų melodijų bei ritmų ir nepaprastas vokalistės Yana Veva balsas. Tiek įrašuose, tiek koncertuose „Theodor Bastard“ pasitelkia gausą įvairių tautų ir pačių pasidarytų akustinių instrumentų, kuriuos derina su eksperimentine elektronika. Kiekvienas jų pasirodymas yra išskirtinis, o į Vilnių grupė atvyks su nauja dar nematyta programa.

Jungtinis „Spiritual Front“ ir „Theodor Bastard“ koncertas gegužės 10 dieną vyks klube „Propaganda“, V.M. Putino g. 5, Vilniuje. Bilietus jau platina TIKETA, bilietų kaina – 40-50 Lt.

 

Renginio svetainė: http://www.akivarai.lt/spiritual-front-ir-theodor-bastard-koncertas/

sf_tb_poster

Daugiau apie grupes:

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.