KILKIM ŽAIBU 15: metalo trejetas iš Baltijos!

Birželio 20-22 dienomis prie Lūksto ežero, Varniuose, vyksiantis festivalis KILKIM ŽAIBU švęs 15-tą gimtadienį. Seniausio Lietuvos metalo festivalio jubiliejus žinoma negali apsieiti be pačių baltų geležinio palaikymo. Pristatome pirmuosius festivalio dalyvius iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

SKYFORGER m

 Pirmieji svečia – garsiausia Baltijos metalo grupė iš Latvijos – SKYFORGER!

 Po trejų metų intensyvaus koncertinio maratono, pernai SKYFORGER ėmėsi naujo albumo įrašų, kuris bus skirtas išnykusiems baltams – prūsams – atminti. Vienuolika šviežių kūrinių dar neturi bendro pavadinimo. Gera žinia yra ta, kad albumo išleidimas planuojamas dar šių metų rudenį. Muzikantai leidžia užsiminti, kad naujų kūrinių galime tikėtis ir „Žaibų“ šventėje.

 Seni bičiuliai dar nepraleido nė vienos svarbesnės mūsų festivalio datos. Nuo praeito Latvijos žiemgalių apsilankymo Žemaitijoje praėjo treji metai. Nors grupė matyta daugelį kartų, bet juk ir gera muzika norisi džiaugtis ne vieną kartą. SKYFORGER yra SKYFORGER. Ką čia bepridursi… Ruoškitės dar vienai galingai audrai!

Luctus ADII

 Pagaliau sąraše pirma grupė iš Lietuvos! Tai viena veikliausių pastarojo meto Lietuvos metalo grupių – kauniečiai LUCTUS! Grupė praeitais metais išleido antrąjį savo albumą „Stotis“, sugrojo virš 30 koncertų, iš kurių didesnė pusė vyko užsienyje. Kauno juoduliai savo fanus nuolat džiugina įvairiais atributikos leidiniais, perleido pirmąjį albumą… Visa tai reiškia tik vieną – LUCTUS kupini ryžto ir yra puikios sportinės formos. Atsinaujinusi tiek įvaizdžiu, tiek kūrybiniu užtaisu grupė LUCTUS festivaliui KŽ-15 ruošiasi iš anksto. Jau teko nugirsti žinią, kad Luctus šį kartą ruošiasi išsemti Lūksto ežerą! Matomai linksmybės bus stipresnės nei tikėjomės…

PAEAN foto

Treti dalyviai – Estijos metalo lyderių rekomenduojami kaip gabūs Enslaved muzikos tesėjai, progresyvaus death doom metalo puoselėtojai – PAEAN. PAEAN yra keturių muzikantų grupė iš Estijos, grojanti progresyvų death metalą su lengva doom priemaiša. Atmosferiškas PAEAN užtaisas kviečia pasimėgauti tamsios ir epiškos muzikos grožiu.
Grupė Lietuvoje svečiuosis pirmą kartą.

Festivalio dalyvių sąrašas dar tik įpusėja. Iš viso renginyje dalyvaus virš 30 kolektyvų iš 13 valstybių!

Bilietai į 3 dienų ir naktų festivalį šiuo metu kainuoja 95 Lt. Dėmesio! Norintys švęsti „Žaibuose“ pigiau, paskubėkite! Bilietai nuo balandžio 1 d. brangs!

Tikslesnę informaciją apie bilietus sekite festivalio internetinėje svetainėje: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

Baltiško trejeto video:

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.