KILKIM ŽAIBU XV: epinio folk/black metalo veteranai NOKTURNAL MORTUM

XV festivalio KILKIM ŽAIBU apeigos neįsivaizduojamos be epinio folk/black metalo veteranų NOKTURNAL MORTUM. Garsiausia Ukrainos metalo grupė ruošėsi atvykti į „Žaibų“ jubiliejų jau su ilgai laukto albumo “Істина” programa. Deja, dėl Ukrainą sukrėtusių politinės krizės įvykių, albumo išleidimas kuriam laikui yra atidėtas. Grupės idėjinis lyderis Knjaz Varggoth mini, kad pokyčiai jo tėvynėje be abejonės įtakos ir grupės kūrybą. NM šiandien požiūris  į daug ką keičiasi. „Jei aš sakyčiau, kad šiandien esu tas pats asmuo kaip prieš 15 metų „Nechrist“ laikais, būčiau veidmainis“, – teigia Varggoth.  Grupė nusimeta visas religines ir politines etiketes, pačių užsidėtas ir kitų primestas klišes, išsilaisvinę iš praeities pradeda naują kūrybos etapą. Dabar grupė semiasi įkvėpimo iš laikų, kai dievai gyveno tarp žmonių, kai emocijos ir pojūčiai valdė pasaulį, kai žmogaus dvasinis pasaulis buvo paremtas pradžių pradžios tyrumo ir savo egzistencijos suvokimo kosminėje erdvėje. Amžių gelmėse ieškantys atsakymų ukrainiečiai šiuo metu koreguoja grupės įvaizdį, kuria naują logotipą.

Varggoth

 „Mes didžiuojamės, kad esame Ukrainos grupė! Visada klausydami mūsų muzikos atsiminkite tai.  Jei jums tai nepatinka, palikite mus vienatvėje, tiesiog užmirškite mus. Nes mes kuriame muziką tiktai tiems, kurie mus supranta ir kurie išgyvena kartu su mumis. Aš džiaugiuosi, kad nespėjau pabaigti naujo albumo, ir džiaugiuosi, kad lyg nujausdamas jį pavadinau “Істина”. Šiandien daug kas pasikeitė, daug kas tapo aiškiau. Matydamas savo tautos herojiškumą, patvarumą bei jos skausmą, kraują ir ašaras, daug ką supratau. Visa tai atsispindės naujoje NOKTURNAL MORTUM  epochoje.

 Nuo šiol aš – tik ŽMOGUS.  Nuo šiol NOKTURNAL MORTUM yra SAULĖ NAKTYJE“, –  tokiais žodžiais šiandien apibūdina grupės kūrybą Knjaz Varggoth.

. Nuo paskutinio susitikimo festivalyje KILKIM ŽAIBU  praėjo 4 metai. Kaip niekad laukiam galimybės sudainuoti dar kartą kartu himną „Ukraina“…!

 Pakviesdami Ukrainos metalo legendą, nepamirštame ir pačių ukrainiečių.

Siekdami solidarumo su Ukrainos žmonėmis sunkiu ir svarbiu jiems laikotarpiu, bei atsakydami į draugišką Ukrainos festivalio CARPHATIAN ALIANCE poelgį – atsakome tuo pačiu! Patvirtiname, kad Ukrainos piliečiai, atvykę į festivalį KILKIM ŽAIBU 15, bus įleidžiami nemokamai!

Nepamirštame ir vietinės publikos.

Nors dėl solidesnės programos šiemet festivalio bilietai šiek tiek brangesni nei ankstesniais metais (bilietai šiuo metu kainuoja 105 Lt), siūlome akciją: „šeši bilietai už penkių kainą“! 

Šiemet, kaip ir praėjusiais metais, skatiname į festivalį vykti su draugais ir kompanijomis. Pirkdami iš karto 6 bilietus – šeštas bilietas jums bus dovanojamas! Tokiu būdu vieno bilieto kaina bus 87,5 Lt.

Tikslesnę informaciją apie bilietus sekite festivalio internetinėje svetainėje: www.kilkimzaibu.com

Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

http://www.youtube.com/watch?v=XwP4bkKdtk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.