KILKIM ŽAIBU XV: triuškinantis sugrįžimas – australai DESTRÖYER 666!

Ponai ir ponios, jūsų dėmesiui vieni brutaliausių black thrash džentelmenų pasaulyje – australai DESTRÖYER 666!!! Jokio „progresivo“, jokių dūsavimų, dredų ir nusmukusių kelnių… Tiktai spygliai, šovinių diržai, oda, prakaitas, ugniniai gėrimai ir aukščiausios prabos pajuodintas thrash metalas. Didžiulis kiekis satanizmo, nihilizmo ir kūną krečiančio metalinio adrenalino – toks yra DESTRÖYER 666 veidas. Tai tikras, žvilgantis metalas, kurį groti šiandien reiškia nebijoti pasirodyti nemadingam.

D666 live

Australai jau kurį laiką nebetelpa savo žemyne, todėl kaitina fanų kraują Europoje. Grupė jau griaudėjo festivalyje KILKIM ŽAIBU prieš 4 metus. Retai koncertuojanti grupė Lietuvoje jaučiasi labai gerai. Grupės lyderis Keith mielai lankosi mūsų festivalyje ne tik kaip muzikantas ir atsiliepia apie renginį kaip apie savitą ir unikalų reiškinį Europoje. Ne pasikuklinsime teigdami, kad ir patys DESTRÖYER 666 – tai mūsų festivalio viena iš vizitinių kortelių, tai „Žaibo plieno“ grupė.

DESTRÖYER 666 – prisijunk prie nesustabdomo puolimo arba būk nušluotas užmarštin!

Džiugi žinia festivalio entuziastams: Pradedame „Žaibo“ savanorių atranką!

Jei nori senatvėje jaustis nuveikęs kažką reikšmingą, nedelsk, registruokis į „Žaibo“ savanorių atranką! Ir galbūt kažkada einant pro tamsaus tunelio vartus tau nereikės raudonuot, kad gyvenai tingiai ir beprasmiškai… atsisveikindamas atžaloms galėsi su pasididžiavimu ištarti: „Aš buvau Žaibų savanoris…“ , o juk tokia garbė pakeliama nūnai ne kiekvienam… Jai galvoji panašiai, rašyk: festivalis@kilkimzaibu.com Dėmesio. Savanorių priėmimo skaičius ribotas!

Šiuo metu festivalio bilieto kaina yra 105 Lt.

Jau galioja akcija: „šeši bilietai už penkių kainą“! Perkant iš karto 6 bilietus, šeštas bilietas jums bus dovanojamas! Tokiu būdu vieno bilieto kaina bus 87,5 Lt

Planuojantiems pirkti akcizinius bilietus patariame nedelsti. Akcijos laikas gali bet kada baigtis. Bilietai brangs.
Daugiau informacijos: www.kilkimzaibu.com
Draugaukime: www.facebook.com/kilkimzaibu

 

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.