VELNIO AKMUO 2014: britų roko maištininkai TURBOWOLF

Muzikos festivalis „Velnio Akmuo“ šiais metais paruošė tikrą rokenrolo fiestą – festivalyje pasirodys energingi ir pašėlę britų rokeriai TURBOWOLF. Tai bus pirmasis kartas, kai grupė koncertuos Lietuvoje ir apskritai Baltijos šalyse, tad liepos 17-20 dienomis Anykščiuose vyksiančiame festivalyje tikimasi sulaukti roko muzikos fanų antplūdžio ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių.

Turbowolf_live_4

Nežabota energija trykštantys koncertai ir neįprasti, į jokius rėmus netelpantys muzikiniai video klipai – TURBOWOLF grupės vizitinė kortelė, garsinanti juos ne tik gimtojoje Anglijoje, bet ir visoje Europos muzikinėje padangėje. Nors grupė susikūrė tik 2008 metais, tačiau jau spėjo aplankyti beveik visus pagrindinius Europos muzikos festivalius nuo „Download“ iki „Sonisphere“.

Psichodelinis ateities pankrokas

Ekscentriškasis grupės vokalistas Chris būtent šitaip apibūdina TURBOWOLF grojamą stilių ir priduria, kad jų atliekamos muzikos tiesiog neįmanoma priskirti vienam žanrui. Nuo rokenrolo ir pankroko iki elektronikos ar psichodelikos – visa tai persipynė kolektyvo kūryboje.

Triukšminga, novatoriška, greita ir linksma vienu metu. Debiutinis grupės albumas  pavadinimu „Turbowolf“ 2011 metais įskėlė tikrą žiežirbą roko muzikos pasaulyje. Muzikos kritikai ir apžvalgininkai negailėjo liaupsių debiutantams, sakydami, jog tai, vienas išskirtiniausių ir įdomiausių tų metų albumų.

Dar iki „Velnio Akmens“ festivalio pradžios TURBOWOLF žada pristatyti naujausią albumą, kuris, pasak muzikantų, bus kitoks ir sukels ne ką mažesnį impulsą roko muzikos pasaulyje negu debiutas.

Festivalis „Velnio akmuo“ įvyks liepos 17-20 dienomis Anykščiuose šeštą kartą. Iš viso per keturias dienas trijose festivalio scenose pasirodys apie 40 kolektyvų. Bilietai į keturių dienų festivalį šiuo metu kainuoja 90 litų, juos įsigyti galima festivalio svetainėje bei „Tiketoje“.

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.