ROKO NAKTYS 2014: J.Milius su „Soul Stealer“

Rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos Dainų slėnį apgaubs roko dvasia. Prie savo originalių ištakų grįžtantis festivalis “Roko naktys” gerbėjams pasiūlys dvi dienas visų laikų geriausių festivalio grupių muzikos. Atlikėjas Jeronimas Milius neslepia sentimentų šiam festivaliui ir džiaugiasi proga jame pagroti su savo kompanija “Soul Stealer”.

ss

„Visi turime darbų, sumanymų, projektų, savirealizacijos, mūsų grupės susibūrimai – vis retesni. Todėl faina bus pagroti festivalyje. Tai bus viena iš retų galimybių susitikti ir mums, ir žmonėms, mėgstantiems mūsų muziką“, – kalbėjo „Soul Stealer“ lyderis J.Milius.

Legendiniame lietuvių roko festivalyje jis yra lankęsis ne tik kaip atlikėjas. “Man “Roko naktys” kelia sentimentus paauglystės pabaigai, – šypsodamasis prisimena Jeronimas. – Mes ten važiuodavome ne tik groti, bet ir pasilinksminti. „Soul Stealer‘iams“  tai buvo vienas iš pirmųjų didesnių festivalių.“

Savo karjeroje „Soul Stealer“ taip pat yra groję „Wacken Open Air“ Vokietijoje – viename didžiausių pasaulyje metalo festivalių po atviru dangumi, į kurį susirenka apie 100 tūkstančių žmonių.

„Roko festivaliuose išskyrus alų ir roką, būtinai turi būtų kelios scenos, geras oras, palapinių miestas, daug žmonių ir gera nuotaika“, – sako J.Milius.

Rugpjūčio 15-16 dienomis “Roko naktyse” bus visa tai ir dar daug grupių, kurias festivalio publika sutiko geriausiai per visą jo istoriją. Be anksčiau minėtų Blaze Bayley, SBS, “Katedros”, “Rojaus tūzų” ir “Soul Stealer”, festivalyje taip pat pasirodys „Roadkill“, “Rebelheart”, “Siela” su atnaujinta programa.

Be to, atvyksta viena sėkmingiausių Baltijos roko grupių – latviai „Laime Pilniga“, laukiami daugelyje Europos festivalių, ir jų broliai “Relicseed”, Rygos arenoje Dalai Lamos atvykimo proga pristatę koncertą su simfoniniu orkestru, o dabar rengiantys net du turus po JAV.

Roko gerbėjus pradžiugins kompanija „AC/DC Tribute.lt“, aktyviai koncertuojanti Lietuvoje ir užsienyje, o taip pat – grupė “Thundertale”, į „Roko naktų“ sceną grįžtanti su naujomis dainomis ir pasunkėjusiu skambesiu. Šiuo metu kolektyvas vėl intensyviai dirba studijoje, ruošdamas naują albumą, todėl “Thundertale” pasirodymas festivalyje bus vienas iš nedaugelio grupės koncertų šią vasarą. Nepražiopsokite! Bilietus platina “Tiketa”. Gegužės 18 dieną, sekmadienį „Roko naktų“ bilietai brangs.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.