ROKO NAKTYS 2014: festivalyje – projektas „Minor Modesty“

Romanas Asmolkovas („Pelenai“), Česlovas Gabalis („Pelenai“), Rokas Beliukevičius („Freaks on Floor“), Tadas Žukauskas („Bix“): šios keturios muzikos profesionalų pavardės, sulipusios į projektą „Minor Modesty“, nuo kalno paleido ristis didžiulį ir sunkų akmenį. Kas pasakys, kad Lietuvoje nėra roko – gali jį pasikelti ir mesti. Visi kiti turėtų vykti į festivalį „Roko naktys“ ir švęsti roko gyvastį.

minor modesty

Pradžioje buvo gitaristas R.Asmolkovas. Kartą pasikalbėjo su vokalistu Č.Gabaliu. Tada pasitarė su bičiuliu tekstų autoriumi Audriumi Feigelovičiumi. Galop prisijungė būgnininkas R.Beliukevičius ir bosistas T.Žukauskas. Vyrai sudėjo savo energiją, senas svajones, šiek tiek draugų pridurtų finansų ir išleido albumą „Deadline For A Frozen Snail“.

„Aš visąlaik širdy žiauriai norėjau tokį albumą turėti – negali vadintis rokeriu ir negroti roko, – sako Č.Gabalis. –   Galima sakyti, šį albumą išsileidome sau. O kad sukilo dar ir šioks toks šaršalas, tai labai smagu. Ko gero, rokas Lietuvoje ne toks ir beviltiškas.“

„Padarėme taip, kaip mums patinka, – antrina Romanas. – Tai nėra komercinės muzikos albumas. Patys viską darėme, savarankiškai išsileidome – be jokių prodiuserių ir reklaminių kampanijų. Maždaug tokių rezultatų ir tikėjomės. Susidomėjimas yra, Lietuvoje pagrosime keliuose festivaliuose. Britų žurnale „Fireworks“ tuoj pasirodys straipsnis…“

Rugpjūčio 15-16 dienomis Varėnos Dainų slėnyje vyksiančiame festivalyje “Roko naktys” projektą „Minor Modesty“ bus galima išvysti gyvai. „Aš esu labai UŽ šitą festivalį – į jį neateina ir nesuvažiuoja tie, kuriems reikia Bunkės. Nes kai į baikerių šventę suvažiuoja neva rokeriai, pabrėžiantys tai, o jiems koncertuoja Stano, Bunkė – tai atrodo keistai. „Roko naktyse“ tokių „bajerių“ nėra“, – kalba Č.Gabalis.

„Mes stengsimės festivalyje šiek tiek griežtesnę programą pagroti, galbūt porą naujų kūrinių atliksime“, – savo ruožtu žada R.Asmolkovas.

Festivalyje „Roko naktys“ taip pat gros „Breed 77”, Blaze Bayley, “Thundertale”, “Soul Stealer”, AC/DC Tribute.lt, “Rojaus tūzai”, “Siela”, SBS, “Laime Pilniga”, “Relicseed”, “Roadkill” ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.