Vasaknų Alaus Festivalis – 14-06-13

Kas
Vasaknų Alaus Festivalis
When
Penktadienis, 13 birželio, 2014
15:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Vasaknos (map)
Vasaknos, Lietuva
Other Info
Šių metų birželio 13 dieną Vasaknose (Zarasų raj.) prasidės ir tris dienas vyks pirmasis netradicinis alaus festivalis. Vasaknų dvaro ir parko teritorijoje tris dienas Jūsų lauks rinktiniai Lietuvos aludariai, netradicinis maisto patiekimas.

Šventės teritorijoje bus naudojama vietos valiuta – saknos, alus bus pilamas į molinius bokalus, o plastmasiniai indai bus apmokestinami ekologijos mokesčiu. Taigi galit pasiimti savo indų! Alaus bus galima pirkti ne tik pilnais bokalais, bet 100 ml degustacinėmis dozėmis. Planuojama surinkti 5-6 tik įdomiausius Lietuvos ir 2-3 artimojo užsienio aludarius, kurie pateiks apie 30 skirtingų skonių ir stilių alų. Šventės teritorijoje veiks vaisių ir daržovių turgus, suvenyrų krautuvė, bankas ir kitos pramogos.

Penktadienio vakare, visiems iš anksto susirinkusiems šventėje bus dalijama šilta šventės sriuba (atsivežk savo šaukštą ir bliūdą!) ir pilnaties apšviesto ežero fone, degant laužams, skambės garsių Lietuvos bardų ir džiazmenų improvizacijos. Programą pratęs naktišokiai pagal senuosius lietuviškos muzikos šlagerius iki pirmų gaidžių. Intelektualai ar šiaip tingintys šokti galės sudalyvauti alaus viktorinoje su smagiu prizu. Kaip kitaip galima praleisti penktadienį, tryliktą dieną ir dar esant pilnačiai? Šv. Antanas juk paglobos šventę.

Šeštadienį nuo pat ryto prasidės sodo ir daržo gėrybių turgus, vyks netradicinis netradicinio maisto gaminimas ant laužų (nebijokite – mėsos tikrai bus, čia ne tas festivalis). Bus galima tvenkinyje pasigauti žuvį, kurią tuoj pat jums vietoje ir iškeps. Vyks alaus degustacijos, aludarių prisistatymai, ekskursijos į dvaro alaus daryklą. Įsidienojus – slaptos apeigos ant dvaro griūvėsių kalno. Po pietų – orientacinis žaidimas parke „Surask Pliaterių lobį“ su pagrindiniu prizu, vertu apie porą šimtų litų. Vyks lankininkų pasirodymai, galėsite ir patys išbandyti lankus.

Parko scenoje visą dieną pasirodys Zarasų rajono muzikantai. Vakare didžiojoje – geriausių Lietuvos ir artimojo užsienio folk, rock ir metal stiliaus grupių pasirodymai (programos ieškokite tinklapyje). Po 7 valandų koncerto – naktišokiai.

Sekmadienį – bendras rytinis susėdimas vėlgi prie karštos sriubos ir gyvos akustinės muzikos, pasidalinimas įspūdžiais ir visų maisto likučių negailestingas naikinimas.

Nakvynei bus pasiūlytas dvaro viešbutis, mažiau išrankiems – nemokamas palapinių miestelis ir improvizuotas hostelis alaus daryklos trečiame aukšte (už simbolinį mokestį). Taip pat bus galimybė apsistoti pas aplinkinių kaimelių gyventojus.

Visos šventės taisyklės ir platesnė informacija skelbiama www.vasaknos.org tinklapyje.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.