Lietuvoje koncertuos legendinis grupės „Supertramp“ gitaristas Carlas Verheyenas

Šį rudenį Lietuvoje koncertuos vienas garsiausių gitaros virtuozų pasaulyje Carlas Verheyenas. Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ dabartinis gitaristas, vokalistas, dainų autorius, aranžuotojas ir prodiuseris su savo grupe „Carl Verheyen Band“ mūsų šalyje surengs net tris koncertus: lapkričio 6 d. pramogų salėje “Vakaris” Vilniuje, lapkričio 7 d. pramogų salėje „Renginių Oazė“ Kaune ir lapkričio 8 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

Carl Verheyen

Bilietai į visus tris Carlo Verheyeno ir jo grupės koncertus Lietuvoje jau platinami visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Koncertuoja didžiausiose arenose

„Kaskart, kai pradedu jaustis patenkintas savo grojimo technika ir gitaros pažinimu, turiu susitikti su Carlu, kad galėčiau įvertinti, kiek daug man dar trūksta. Džiaugiuosi galėdamas jį vadinti savo draugu. Jis tikras gitaros meistras ir puikus vaikinas“, – taip Carlą Verheyeną apibūdina garsusis gitaristas Joe Bonamassa.

Per ilgą savo karjerą Carlas Verheyenas ne kartą paskelbtas geriausiu gitaristu daugelyje apklausų. Jis yra vienas labiausiai albumų įrašams kviečiamų studijinių muzikantų, be jo pagalbos neapsiėjo savo albumus leisdamos tokios grupės ir atlikėjai kaip „Bee Gees“, Cher, Robbenas Fordas, Stanley Clarke‘as, Little Richardas ir dauguma kitų. Muzikanto talentas įvertintas aibe muzikos apdovanojimų Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Didžiojoje Britanijoje. Kartu su britų roko grupe „Supertramp“ grodamas didžiausiose pasaulio arenose, Carlas grojo milijonams fanų. Lygiagrečiai gitaristas koncertuoja su savo projektu „Carl Verheyen Band“, solo diskografijoje jau yra sukaupęs 11 studijinių albumų. Pasak paties muzikanto, jo grojimo techniką ir kūrybą įtakojo daugelis geriausių pasaulio gitaristų: Ericas Claptonas, Mike Bloomfieldas, Alvinas Lee, Leslie Westas, Johnas Mclaughlinas, Steve Morse, Chetas Atkinsas, George Harrisonas ir daugelis kitų.

Pristatys naują studijinį albumą

Šių metų rudenį Carlas Verheyenas pradės koncertines gastroles Europoje, kur pristatys naujausią albumą „Mustang Run“. Paskutinį studijinį darbą jis įrašė su išskirtinio talento muzikantais: Simonu Phillipsu, Chadu Wackermanu, Jerry Goodmanu, Billu Evansu, Jimmy Johnsonu, Stuartu Hammu ir Greggu Bissonette. „Negalėjau naujo albumo įrašinėti vienas, nes prieš tai išleistas darbas „Trading 8s“ irgi buvo įrašytas su gerais mano draugais Robbenu Fordu, Joe Bonamassa, Steve Morse, Scottu Hendersonu, Albertu Lee ir Ricku Vito“, – prisimena Carlas Verheyenas.

Gitaristas neslepia, kad jam labiausiai patinka dirbti su laiko patikrintais muzikantais, todėl ir šiose gastrolėse jį lydės gerai žinomos personos: boso gitaros virtuozas Stu Hammas (grojęs su Joe Satriani, Steve Vai, Ritchie Kotzenu, Billy Sheehanu, Franku Gambale, Jeffu Berlinu) ir mušamųjų bei perkusinių instrumentų meistras Johnas Maderis (grojęs su Joe Satriani, Steve Milleriu, Patti Austin, Bookeriu T.).

Pirma gastrolių po Europą „Mustang Run Tour 2014“ stotele taps Didžioji Britanija, kurioje Carlas Verheyenas su grupe surengs dešimt koncertų. Vėliau muzikantai persikels į žemyninę Europos dalį, kur suplanuoti pasirodymai Vokietijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Austrijoje, Italijoje, Prancūzijoje ir Lietuvoje. Čia muzikantas jau turi nemažai gerbėjų po trijų sėkmingų koncertų mūsų šalyje 2010 metais.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.