Lietuvoje koncertuosiantis „Ultravox“ vokalistas Midge Ure išleido naują albumą ir pristato vaizdo klipą

Garsiosios grupės „Ultravox“ vokalistas Midge‘as Ure‘as, kuris spalį surengs net tris koncertus Lietuvoje, išleido studijinį albumą ir pristatė naują vaizdo klipą. Ilgai lauktas naujas M.Ure‘o darbas „Fragile“, kuriame yra dešimt iki šiol niekur negirdėtų kūrinių, Europoje buvo išleistas liepos 4 d. Ilgiau nei dešimtmetį lauktą naujausią solo kūrybą ir klasika tapusius „Ultravox“ hitus dainininkas atliks trijuose mūsų šalies miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube “Vakaris” Vilniuje („Pramogų banke“) ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

MU_foto 08

Bilietus į visus tris Midge’o Ure koncertus galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.

Pirmąjį naują per pastaruosius 13 metų solo albumą „Fragile“ Midge Ure‘as reklamuoti pradėjo Vokietijoje. Be to, kad svečiavosi didžiausių radijo stočių ir televizijų laidose, jis spėjo sudalyvauti grandioziniame koncerte Berlyne su kultiniu vokiečių elektroninės muzikos atlikėju Schilleriu ir simfoniniu orkestru. Šis koncertas sulaukė didžiulės sėkmės – neabejojama, kad netrūks gerbėjų, kurie norės įsigyti koncerto DVD, kaip ir ankstesnius šio populiaraus Europoje atlikėjo įrašus.

Schiller feat. Midge Ure – Let it Rise:

Visas dešimt albumo „Fragile“ dainų sukūrė ir įrašė pats M.Ure‘as, išskyrus kūrinį „Dark, Dark Night“, kuris gimė bendradarbiaujant su garsiuoju Moby. „Tai albumas, kuriame svarbiausias dalykas yra melodija ir atmosfera“, – ilgai lauktą darbą pristato M.Ure‘as. „Neslepiu, jaučiau labai didelę kitų autorių muzikos įtaką. Muzikos, kurios dėka susiformavo mano asmenybė. „Fragile“ yra labai intymus albumas, juo atskleidžiau savo muzikinę širdį“.

Glazgo darbininkų šeimoje užaugęs Jamesas Ure’as muzikanto karjerą pradėjo būdamas 17 metų ir neliko nepastebėtas – netrukus žinomas muzikos vadybininkas Malcolmas McLarenas pakvietė jį tapti grupės „The Sex Pistols“ vokalistu, bet dainininkas visų nuostabai to atsisakė. Visgi ateityje jam teko kartu su buvusiu „The Sex Pistols“ bosistu Glennu Matlocku groti grupėje „Rich Kids“. Vėliau sekė sėkmingas karjeros laikotarpis su grupėmis „Visage“ ir „Ultravox“, kuomet gimė tokie pasauliniai hitai, kaip „Fade To Grey“, „Vienna“, „The Voice“, „Hymn“ ir „Dancing With Tears In My Eyes“.

Pasinaudodamas pauze grupės „Ultravox“ veikloje, M.Ure’as pirmąjį savo solo albumą „The Gift“ išleido 1985 metais. Studijinį darbą pristačiusi daina „If I Was“ Jungtinėje Karalystėje tapo hitu Nr.1. Sėkmė lydėjo ir vėliau išleistus muzikanto albumus. O liepos mėnesio pradžioje savo gerbėjus Midge’as nustebino ypatingai gera naujiena. Ja tapo ilgiau nei dešimtmetį lauktas naujas studijinis darbas „Fragile“, kurį reklamuoja pirmuoju albumo singlu ir vaizdo klipu tapusi daina „Become”, iškart patekusi į D.Britanijos UK TOP 40 populiariausių dainų sąrašą bei „BBC Radio 2“ grojaraštį.

Norėdamas pristatyti naujas solo dainas bei populiariausius visos karjeros hitus, M.Ure’as rengia pasaulines gastroles, kurių metu koncertuos Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, JAV, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Latvijoje, Estijoje ir Lietuvoje.

Midge Ure – „Become“ (2014):

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.