ACCEPT (koncertas) – 14-11-28

Kas
ACCEPT (koncertas)
When
Penktadienis, 28 lapkričio, 2014
20:00 - Amžius neribojamas Buy Tickets
Where
Forum Palace (map)
Konstitucijos pr. 26
Vilnius, Lietuva
Other Info
Po fanų entuziastingai sutikto pranešimo apie grupės atsikūrimą 2010 metais ir išgraibstytų bilietų į grupės sugrįžimo koncertus‚ heavy metalo legenda „Accept“ toliau tęsia sėkmingą žygį po pasaulį. Grupės fanams jau seniai nebereikia kankintis ir įrodinėti, kad ilgametis buvęs vokalistas Udo Dirkschneideris yra vienintelis ir nepakeičiamas jos vokalistas. 2010 metais jo vietą prie mikrofono užėmęs naujasis dainininkas Markas Tornillo ne tik paneigė šiuos teiginius, tačiau daugelio grupės gerbėjų nuomone kai kuo net pranoksta buvusį kolegą.

„Mes negalėjome daugiau laukti ir nusprendėme, kad turime vėl muzikuoti,“ sako ilgametis grupės bosistas ir daugumos dainų bendraautorius Peteris Baltes. „Negalėjome daugiau sėdėti, sudėję rankas, ar delsti tik dėl to, kad ilgametis vokalistas Udo Dirkschneideris nerado galimybės sugrįžti į grupę. Mūsų naujas narys vokalistas Markas yra puikus pasirinkimas. Jis yra patyręs roko dainininkas-veteranas, kuris puikiai žino „Accept“ muzikos palikimą ir jo balsas idealiai tinka grupės skambesiui.“

Po atsikūrimo naujų albumų įrašams grupė pasitelkė ne bet ką, o garsųjį britų prodiuserį ir grupės „Sabbat“ gitaristą Andy Sneap (bendradarbiavo su „Megadeth“, „Exodus“, „Arch Enemy“, „Nevermore“). Šis pasirinkimas buvo daugiau nei sėkmingas. Jungtinių pajėgų rezultatas – albumai „Blood Of Nations“ ir „Stalingrad“ – buvo pripažinti metų metalo albumais daugelio šalių muzikinių leidinių rinkimuose ar topuose. Kritikai ir fanai nenutrūkstamais komplimentais lydėjo pasaulinius koncertinius turus ir grupės pasirodymus didžiausiuose roko bei metalo muzikos festivaliuose.

Įrašinėdami naująjį, jau trečiąjį su naujuoju vokalistu 2014 m. albumą „Blind rage“, kuris pasirodė rugpjūčio 15 d., muzikantai nedarė jokių eksperimentų. Tas pats kūrybinis tandemas su patikrintu prieš tai išleistų albumų prodiuseriu turėjo garantuoti analogišką sėkmę – ir tai pavyko! Neseniai pasirodęs naujasis grupės opusas iškart okupavo pasaulio roko ir metalo topus ir dar kartą garsiai pareiškė – „Accept“ legenda gyva!
Naujojo albumo pristatymas įvyks lapkričio 28 d. (penktadienis) Vilniuje, „Forum palace“. Tai bus jau trečias grupės vizitas į Lietuvą su gimstančia tradicija kiekvieną naują albumą būtinai pristatyti gyvai ir grupės fanams Lietuvoje.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.