Naują solo albumą „Ultravox“ lyderis Midge Ure šią savaitę pristatys Lietuvoje

Jau šią savaitę Lietuvoje net tris koncertus surengs garsios grupės “Ultravox” vokalistas ir kompozitorius Midge Ure. Naujausią solo kūrybą ir žymiausius „Ultravox“ bei „Visage“ hitus dainininkas atliks trijuose miestuose: spalio 16 d. klube „Renginių oazė“ Kaune, spalio 17 d. klube “Vakaris” („Pramogų banke“) Vilniuje ir spalio 18 d. klube „Ramybė“ Palangoje.

MU_with Brain May of Queen_The 'Little and large' of rock

Bilietai į visus tris Midge Ure solo koncertus Lietuvoje platinami „Bilietai LT“ kasose ir internete.

Prieš kelias dienas, spalio 10 dieną, škotų muzikantas James “Midge” Ure atšventė savo 61-ąjį gimtadienį. 17 metų pradėjęs muzikinę karjerą, iki šiol jis pasiekė įspūdingų jos aukštumų. 1970-1980 metais M.Ure mėgavosi populiarumu grupėse “Thin Lizzy”, “Silk”, “Rich Kids” ir “Visage”. Tačiau šlovės viršūnę šis atlikėjas neabejotinai pasiekė būdamas itin populiariais albumais ir daugeliu hitų išgarsėjusios britų grupės “Ultravox” nariu. M.Ure iki šiol yra jos vokalistas, nors naudodamasis kūrybinėmis šios grupės pertraukomis užsiima sėkminga soline karjera. Dar 1985 m. pirmojo jo solo albumo singlas “If I Was” tapo hitu Nr.1 D. Britanijoje.

Šiemet po ilgos pertraukos sulaukėme naujo Midge Ure studijinio darbo “Fragile”, kurį plačiai išreklamavo pirmasis jo singlas ir vaizdo klipas „Become”. Jis iškart pateko į UK TOP 40 populiariausių dainų sąrašą bei „BBC Radio 2“ grojaraštį. Šį kūrinį bei dainą „Are We Connected“ transliuoja ir kai kurios Lietuvos radijo stotys.

M.Ure yra ne tik talentingas muzikantas, dainų kūrėjas ir prodiuseris, bet ir didelis altruistas, užsiimantis labdaringa veikla. 1984 metais jis buvo vienas labdarai sukurtos dainos “Do They Know It’s Christmas?” autorių ir prodiuserių. Jos singlas Jungtinėje Karalystėje parduotas beveik 4 milijonų tiražu ir tapo antruoju geriausiai parduotu singlu visoje šios šalies muzikos industrijos istorijoje. Po metų su seru Bobu Geldofu M.Ure surengė grandiozinį paramos koncertą „Live Aid“, kuris vyko dvejuose žemynuose, o jo transliaciją stebėjo beveik 2 milijardai žiūrovų. Didelio populiarumo sulaukė ir kiti jų labdaringi renginiai – tai “Band Aid” ir “Live 8”. Pats M.Ure yra uolus labdaringų organizacijų globėjas ir vaikų teisių gynimo organizacijos “Save The Children” ambasadorius.

Dar vienas M.Ure aistringas pomėgis – kulinarija. Jis ne tik mėgsta šeimininkauti namų virtuvėje, bet 2007 ryžosi sudalyvauti kulinariniame realybės šou “Celebrity MasterChef’, kur tik finale nusileido anglų aktorei ir televizijos laidų vedėjai Nadiai Sawalhai.

Midge Ure koncertuoja įvairiais formatais: ne tik su grupe, bet rengia ir solinius akustinius pasirodymus, kurie, anot paties dainininko, jam yra artimiausi ir šilčiausi. Juose ne tik pristatomos naujos solo dainos, bet skamba ir populiariausi visos jo karjeros hitai. Naujausio albumo “Fragile” pristatymui rengiamose pasaulinėse gastrolėse šį rudenį atlikėjas koncertuos Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, JAV, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Latvijoje, Estijoje ir jau šią savaitę Lietuvoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.