Norvegų sunkiąją sceną kartu su „Mayhem“ Vilniuje pristatys “Blodhemn”

Iškart po Vėlinių rimties, pirmadienį, lapkričio 3 dieną, į Lietuvą atvyksta viena skandalingiausių norvegų sunkiosios muzikos grupių „Mayhem“. Šį kartą koncertiniame ture ją lydi tautiečiai “Blodhemn”. Abi šios grupės šiemet išleido naujus albumus ir jų dainas mūsų publika turės progos įvertinti netrukus.

BLODHEMN_01

Bilietus į vienintelį „Mayhem“ ir “Blodhemn” koncertą Lietuvoje, kuris vyks Vilniaus klube „New York“, galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Norvegijos black metalo scena garsi visame pasaulyje. Vieni jos pionierių, vėliau lėmusių ir šios scenos suklestėjimą, yra pasauliniam juodmetalio elitui priklausanti grupė “Mayhem”. Trisdešimt jos gyvavimo metų nužymėti įvairių skandalingų įvykių. Pastaruoju metu ši grupė labiausiai garsėja ekstremaliais šou, o kai kurie jų elementai gali nustebinti net visko mačiusius žiūrovus. Šių metų birželio 6-ąją, po septynerių metų pertraukos pasirodė naujasis „Mayhem“ studijinis albumas „Esoteric Warfare“. Pristatydami jį muzikantai rengia jubiliejinį pasaulinį turą “30 Years Anniversary Tour, Part 1&2”.

Šiame ture grupę “Mayhem” lydi dešimt muzikinės karjeros metų skaičiuojantys tautiečiai “Blodhemn”, taip pat atstovaujantys Norvegijos juodmetalio sceną. Iš tikrųjų tai yra vieno žmogaus, pseudonimu Invisus, muzikinis projektas, kurio visų instrumentų ir vokalo studijinius įrašus atlieka jis pats. Naujausias toks įrašas – šiemet išleistas albumas “H7”. Ir tik gyviems pasirodymams projekto lyderis surenka dar 3 muzikantų komandą, kurią tradiciškai sudaro gitaristas, boso gitaristas ir būgnininkas.

Jeigu “Blodhemn” dar tik pretenduoja patekti tarp garsiausių black metalo grupių pasaulyje, “Mayhem” jau seniai užkopė į jo atlikėjų Olimpą. Koncertiniame ture, kurio metu abi šios grupės lankysis ir Lietuvoje, skambės žinomiausios jų kūrybos dainos. Lapkričio 3 dieną juodmetalio desantas kelioms valandoms okupuos Vilniaus klubą „New York“ ir įrodys, kad Norvegija ne veltui yra šio muzikos stiliaus lyderė pasaulinėje scenoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.