Britų roko legenda „UFO“ į Lietuvą atsiveš ir naują 2015 m. albumą

Paaiškėjo, kad legendinė britų roko grupė “UFO” kitų metų pradžioje nustebins visus melomanus. Jau 45 metus gyvuojantis kolektyvas pirmą kartą svečiuosis mūsų šalyje ir 2015 m. kovo 5 d. Vilniuje, „Forum palace“ pristatys jau įrašytą 2015 m. albumą “A Conspiracy Of Stars”, kurio viršelį jau atskleidė savo gerbėjams.

UFO_CD Cover_A Conspiracy of Stars_2015

Bilietus į grupės „UFO“ koncertą galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete.

1969 metais susibūrę kaip “Hocus Pocus”, netrukus anglų rokeriai jau buvo žinomi “UFO” vardu. Ši grupė laikoma muzikinės srovės “New Wave Of British Heavy Metal” pradininkais. Be to, jipadarė didžiulę įtaką daugeliui garsių roko atlikėjų, tarp kurių – “Iron Maiden” boso gitaristas Steve Harrissas, “Metallica” gitaristas Kirkas Hammettas, “Megadeth” frontmenas Dave Mustaine‘as ir kiti. Solidus ir “UFO” kūrybinis bagažas – iki šiol jame buvo net 21 studijinis albumas. Šiemet kelis mėnesius sklidę gandai, kad 2015 metais pasaulinės roko scenos grandai išleis 22-ąjį darbą, pagaliau pasitvirtino. Jau oficialiai paskelbta, kad vasario 23 dieną Europoje pasirodys naujas “UFO” albumas “A Conspiracy Of Stars”. Jį įrašė šie muzikantai: vokalistas Philas Moggas, gitaristas ir klavišininkas Paulas Raymondas, gitaristas Vinnie Moore’as, būgnininkas Andy Parkeris ir boso gitaristas Robas De Luca. O šio darbo prodiuseris yra Chrisas Tsangarides’as, bendradarbiavęs su kitomis garsiomis grupėmis ir atlikėjais – “Judas Priest”, “Thin Lizzy”, Gary Moore.

Grupės “UFO” nariai nekantriai laukia, kokia bus melomanų reakcija išgirdus naujas dainas, kuriose puikiai dera laiko patikrinti šios komandos muzikos sąskambiai ir novatoriškos šiuolaikinės idėjos. Muzikantai tikisi, kad naujas albumas ne tik sudomins ilgalaikius grupės fanus ir bus vertas kiekvieno jo įsigijimui išleisto penso ar cento, bet pasieks ir jaunosios roko gerbėjų kartos širdis.

Naujo “UFO” leidinio klasikinio roko gerbėjai laukė trejus metus, todėl už kantrybę jie bus itin pamaloninti. Albumas “A Conspiracy Of Stars” be įprasto leidimo pasirodys digipako pavidalu (su plakatu ir papildomu kūriniu), vinilo plokštele, o taip pat bus galimybė jį parsisiųsti iš virtualių šaltinių. Šio albumo pristatymui ruošiamas pasaulinis koncertinis turas, kuris startuos jau kitų metų vasarį. Jo metu Europoje grupė gros Vokietijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Šveicarijoje, Anglijoje ir Airijoje. Bus pagerbti ir legendinio kolektyvo gerbėjai Lietuvoje – kovo 5 d. Vilniuje, „Forum palace“, įvyks vienintelis “UFO” pasirodymas Baltijos šalyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.