ARKONA, OBTEST, JUODVARNIS – sausio 31 d. Vilniuje

Sausio 31 dieną Vilniaus klubą „New York“ užlies pagonybės dvasia sunkiausia muzikine forma. Senosios kultūros ir vertybių įkvėptos muzikos koncertą surengs slaviška energija trykštantys ARKONA ir bene išskirtiniausios lietuviškos pagan metal muzikos grupės – OBTEST bei JUODVARNIS.

arkona-promo-1

ARKONA – Lietuvoje jau viešėjęs kolektyvas iš Maskvos. Prieš porą metų penketukas buvo viena laukiamiausių ir šilčiausiai publikos priimtų grupių festivalyje „Kilkim žaibu“. Jų kūryboje tradiciniai slaviški instrumentai derinami su moderniaisiais, o temos, kaip ir būdinga tokio žanro muzikai, apima pagonybę, folklorą, mitologiją. Šiuos elementus įvilkdami į sunkiojo metalo rūbą, ARKONA patraukliai ir nuoširdžiai transliuoja archajiškąją dvasią stiprios, užtikrintos muzikos fone.

Koncertas bus neeilinis įvykis ir lietuviškosios muzikos mylėtojams. Čia pasirodys dviejų skirtingų kartų pagan metal grupės. Senoji karta – OBTEST – gyvuoja jau daugiau kaip du dešimtmečius ir iki pat šių dienų ištikimai laikosi savo pagrindinių nuostatų, nepaliaudami kurstyti kovingos, pakilios dvasios. Kur kas jaunesnės kartos JUODVARNIO muzikantai stebina ne mažesniu ryžtu ir valia. Vos per trejetą metų penketukas sugebėjo įsitvirtinti kaip viena esminių Lietuvos pagoniškojo metalo grupių ir tą jau spėjo pademonstruoti Vokietijoje vykusiame „Wacken Metal Battle“.

„Pagoniškos metalo muzikos koncertai nėra ALT events variklis – pirmenybę teikiame šiuolaikiškumui, perspektyvai, modernumui. Tačiau retsykiais verta išbalansuoti savo kryptį ir priimti kitokių iššūkių. Tokios stilistikos koncertą paskutinį kartą rengėme prieš 3 metus, OBTEST 20-mečio proga. Tuomet viskas pavyko puikiai, tikimės, kad ir šįkart pagonių dievai bus palankūs“, – komentuoja ALT events kūrybos vadovė Dainora Spiglytė.

Pagoniškos muzikos koncertas vyks sausio 31 d. klube „New York“. Daugiau informacijos netrukus.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.