“Black Label Society” palyda Vilniuje – roko grupės “Crobot” ir “Black Tusk” iš JAV

Roko muzikos gerbėjai jau susiplanavo pirmuosius pavasario koncertus. Vienas jų vyks 2015 m. kovo 9 d. – į Lietuvą atvyksta ilgamečio Ozzy Osbourne’o gitaristo ir bendražygio Zakko Wylde’o grupė “Black Label Society”. Šį kartą ją atlydės dar dvi amerikiečių roko komandos – “Crobot” ir “Black Tusk”.

BLACK TUSK_01

Bilietus į Vilniuje, „Forum palace“ vyksiantį renginį galima įsigyti visose „Bilietai LT“ kasose ir internete www.bilietai.lt.

Amerikiečių grupė “Black Label Society” šių metų pavasarį išleido jau devintąjį studijinį albumą “Catacombs of the Black Vatican”, sulaukusį palankių sunkiosios muzikos gerbėjų įvertinimų visame pasaulyje. Grupei yra artima maištinga baikerių dvasia, kuri atsiskleidžia tiek specifinėje aprangoje, tiek kai kurių dainų tekstuose. Koncertinės kelionės  po visą pasaulį, į kurias įtraukiami ir kiti kolektyvai – taip pat neatsiejama šių muzikantų veiklos dalis. Į Vilnių “Black Label Society” atvyks su dar dvejomis bendraminčių roko grupėmis iš JAV.

Viena jų – iš Pottsville miesto (Pensilvanija) kilęs hardroko kolektyvas “Crobot”. Grupę 2011 metais subūrė keturi muzikantai – tai vokalistas Brandonas Yeagley’us, gitaristas Chrisas Bishopas, boso gitaristas Jake’as Figueroa ir jo brolis, būgnininkas Paulas Figueroa. Grupė garsėja itin energingais, tiesiog “įmagnetinančiais” gyvais pasirodymais ir savo savotišku pomėgiu barzdoms. O savo muziką jos nariai apibūdina taip: “Dirty. Groove. Rock.”. Grupės diskografijoje šiuo metu yra du studijiniai albumai – 2012-ųjų “The Legend of the Spaceborne Killer” ir šių metų spalio 28 dieną pasirodęs “Something Supernatural”. Pastarojo pirmtakas buvo EP “Crobot”, dar šių metų pavasarį pamaloninęs nekantriausius grupės gerbėjus.

Antrasis kolektyvas, su kuriuo “Black Label Society” dalinsis scena šio koncertinio turo metu – heavy metalo atlikėjų trio iš Savannaho miesto (Džordžija) “Black Tusk”. Ji turi solidesnį kūrybinį bagažą: 4 pilnus studijinius albumus ir 3 EP, naujausias kurių – šiais metais išleistas “Vulture’s Eyes”. 2005 metais vienoje gatvėje gyvenusių bendraminčių suburta grupė vos prieš mėnesį išgyveno skaudžią netektį. Jos boso gitaristas Jonathanas Athonas pateko į motociklo avariją ir dėl ypač sunkių sužalojimų pateko į dirbtinę komą. Deja, dėl negrįžtamų smegenų pažeidimų palaikyti gyvybines funkcijas tapo beprasmiška, taigi lapkričio 9-ąją “Black Tusk” gitaristas Andrew Fidleris ir būgnininkas Jamesas May’us neteko vos 32-jų sulaukusio bičiulio ir kolegos. “Pasakyti sudie, Anthonai – tai nepasakyti nieko. Ilsėkis ramybėje, mielas drauge, susitiksime anapus…”, su liūdesiu sako jie. Sielvarto slegiama Jonathano mama irgi surado savyje jėgų ne tik padėkoti palaikiusiems ją sunkią valandą, bet ir išreikšti dėkingumą jo draugams: “Su nesibaigiančia meile sūnui aš jausiu jo dalelę tebegyvenant drauguose ir amintyje, kurią jis jiems paliko”. Tuo tarpu grupė “Black Tusk” atsitiesė po smūgio ir pavasarį prisijungs prie “Black Label Society” ir “Crobot” ture po Europą.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.