Vilnius – 11/12/22 – Kultūros klubas „Kablys“ – PARADISE LOST (koncertas)

Kas
PARADISE LOST (koncertas)
When
Šeštadienis, 12 lapkričio, 2022
19:00 - 16+ Buy Tickets
Where
Kultūros klubas "Kablys" (map)
Kauno 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Daugiau nei 2 milijonai parduotų albumų kopijų, trys dešimtmečiai aktyvios muzikinės ir koncertinės veiklos ir absoliutus ikonų statusas – „Paradise Lost“ yra tikrieji žanro genijai ir mes be galo džiaugiamės, jog mūsų scena yra viena iš Baltijos šalyse numatyto grupės koncertinio turo stotelių.
1988-aisiais Halifakse, Anglijoje susikurusi metalo grupė „Paradise Lost“ iki šiol yra laikoma gothic metal žanro pionieriais, įtakojusiais ir vėlesnes subkultūros kartas sekti įkandin. Nors karjeros pradžioje „Paradise Lost“ grojo pogrindyje ir į šlovės olimpą nepretendavo, vėliau kaip reikiant pakeitė nusistovėjusias metalo muzikos taisykles ir su trenksmu transformavo subkultūrą į neregėtas muzikines aukštumas.
Vadinama viena charizmatiškiausių metalo grupių, Nick Holmes, Gregor Mckintosh, Aaron Aedy, Steve Edmonsdson ir Waltteri Väyrynen kompanija eina į sceną ne vien kaip veteranai ir neabejotini ne vienos metalistų kartos įkvepėjai. Daugelis tiek metų grojančių grupių paverčia gerbėjų nostalgijos jausmą geru versliuku, bet tik ne „Paradise Lost“ – jie išlieka gyvybinga, spalvingą ir neįtikėtinai kūrybinga metalo jėga. Trys vienas už kitą stipresni paskutiniai albumai „The Plague Within“ (2015 m.), „Medusa“ (2017 m.) ir „Obsidian“ (2020 m.) puikiai tą įrodo!
„Paradise Lost“ Vilniuje apšildys doom metalistai „Hangman’s Chair“ iš Paryžiaus. Nuo 2005-ųjų gyvuojančios grupės muzika yra kažkur tarp pietietiško groove’o ir depresyvaus doom’o ir tai leido vaikinams tapti garsiausia doom metalistų grupe Prancūzijoje. Šiandien grupės kišenėje 5 studijiniai albumai, iš kurių naujausias A Loner pasaulį išvydo ne taip ir seniai, šiemet.
Išgirskite „Hangman’s Chair“: https://www.youtube.com/watch?v=AKHuh134pyQ
Lengendų pasirodymas Vilniuje, „Kablys+Kultūra“ scenoje – lapkričio 12d.

« Back to the calendar

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.