„Black Label Society“ koncertui artėjant: Zakkas Wylde‘as – nepailstančio rokerio simbolis

Trečias kartas nemeluoja! Tai galės patvirtinti ilgamečio Ozzy Osbourne’o gitaristo ir bendražygio Zakko Wylde’o grupės “Black Label Society” gerbėjai Lietuvoje. Tikrų roko gerbėjų ir viso pasaulio baikerių numylėtiniai sugrįžta ir surengs vienintelį koncertą kovo 9 d. Vilniuje, „Forum palace“.

BLS_02_Zakk Wylde

Bilietus į šį renginį parduoda visos „Bilietai LT“ kasos ir internete www.bilietai.lt.

Be abejo, svarbiausia “Black Label Society” figūra yra jos įkūrėjas, dainų autorius ir atlikėjas, multiinstrumentalistas Zakkas Wylde. Tai vienas muzikos pasaulio aktyvistų, kurį drąsiai galima vadinti devynių amatų meistru. Nors dešimtas badas jam tikrai negresia. 2014 metų pavasarį pasirodė 9-asis grupės “Black Label Society” studijinis albumas “Catacombs Of The Black Vatican”, kurio visų dainų autorius tradiciškai yra Zakkas. Leidinys susilaukė palankių sunkiosios muzikos gerbėjų ir kritikų įvertinimų visame pasaulyje. Pastarieji šį darbą vadina „hard roko titanų vardo vertu muzikiniu testamentu“.

Be to, Z. Wylde nesibodi pademonstruoti savo gitarinės technikos įvairių kitų grupių ir atlikėjų kūryboje. Vienas naujausių tokio bendradarbiavimo pavyzdžių – Zakko gitaros solo viename iš bliuzroko gitaristų Erico Gales’o 2014 metų solinio albumo “Good For Sumthin” kūrinių. Su kitais atlikėjais šis prie 50-mečio artėjantis nenuilstantis muzikantas pasirodo ir koncertuose. Pavyzdžiui, 2014-ųjų pabaigoje drauge su žymiais kolegomis Billy Coxu, Ericu Johnsonu, Jonny Langu, Kenny Wayne Shepherdu, Buddy Guy ir kitais grojo renginyje „Experience Hendrix 2014″.

Galima sakyti, kad Zakkas Wylde tiesiog gimė būti gitaristu. Pirmąjį instrumentą jis paėmė į rankas dar būdamas pradinėje mokykloje, o netrukus pradėjo įspūdingą muzikinę karjerą. Ryškiausias jos akcentas buvo pagrindinio gitaristo vieta legendinio Ozzy Osbourne‘o grupėje. Z.Wylde tapo ilgamečiu Ozzy bendražygiu, geriausių jo albumų bendraautoriumi ir… savotišku giminaičiu, mat charizmatiškasis „Black Sabbath“ vokalistas yra vieno iš keturių Zakko vaikų krikštatėvis.

Neseniai pasirodė intiguojanti naujiena – Zakkas prasitarė, kad mielai vėl grotų kartu su Ozzy, jei tik šis pareikštų norą. Gitaros meistras gerais žodžiai mini bendradarbiavimą su, jo žodžiais tariant, roko ikona ir jo žmona Sharon, kurią maloniai vadindavo mamule. Patvirtindamas artimus tarpusavio santykius, Zakkas net pajuokavo, kad jeigu Ozzy paprašytų nupirkti kiaušinių ar pieno ir atnešti jam į namus, jis mielai tą padarytų.

Viena paskutinių žinių apie nenuoramą Z. Wylde yra pardavimui jo sukurta gitarų, stiprintuvų ir pedalų kolekcija “Wylde Audio”. Apie ją jau plačiai kalbama muzikinėje spaudoje. Netolimoje ateityje Zakkas žada išplėsti šios kolekcijos asortimentą, pasiūlydamas ir įvairius aksesuarus, kurie gali būti reikalingi gitaristams studijoje.

Pristatydama naujausią savo albumą “Catacombs Of The Black Vatican”, grupė “Black Label Society” kartu su bendražygiais “Crobot” ir “Black Tusk” leidosi į koncertinį turą, kuris startavo vasario 11 dieną Glazge. Kovo 9 dieną energingas rokerių desantas koncertuos Vilniuje, „Forum palace“. Čia laukiami ir roko gerbėjai, ir baikeriai, kurių dvasia itin artima “Black Label Society” nariams – ši grupė visus juos tarsi suvienija į vieną didelę šeimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.