„Igorrr“, „Amenra“, „Der Weg Einer Freiheit“ ir „Hangman’s Chair“ koncertas

Damn.Loud & Facial Tumour Booking pristato:
„Igorrr“, „Amenra“, „Der Weg Einer Freiheit“ ir „Hangman’s Chair“ atvyksta į Lietuvą. „Distortion 2023“ turo metu sunkiosios muzikos atlikėjai menų fabriką „Loftas“ Vilniuje aplankys balandžio 1 dieną.

Multiinstrumentalistas Gautier Serre savo breakcore ir avangardinio metalo projektą „Igorrr“ pavertė vienu keisčiausių Prancūzijos eksporto produktų, žinomu dėl savo eklektiško muzikos žanrų hibrido.

Belgijos ekstremalaus metalo grupė „Amenra“ taip pat žinoma kaip žanro revoliucijai vadovaujantys atlikėjai. Tiek eksperimentinė ir atmosferiška, kiek ir neįtikėtinai sunki, „Amenra“ kuria skambesį, paremtą doom, sludge, post metalu ir hardcore punk.

„Der Weg Einer Freiheit“ yra daugiau nei tik juodasis metalas – tai juodasis metalas su pulsuojančiais ritmais, kurį gaubia egzistenciniai apmąstymai. Grupė iš Vokietijos geba savo skambesiu nukelti į bauginančias vietas, kurios gali būti tiek pat giliai gražios, kiek ir keliančios šiurpą.

„Hangman’s Chair“ – grupė, išmananti savo amatą ir ne vienerius metus jį tobulinanti. Iš romantiškiausio pasaulio miesto – Paryžiaus – priemiesčių kilusi doom metalo grupė, kurianti shoegaze ir metalo hibridą. Jie meistriškai naudoja doom metalo rifų ir nuotaikingos post-punk atmosferos mišinį, puikiai perteikdami artėjančios mirties baimę.

Išvysk šių keturių grupių sinergiją menų fabrike „Loftas” Vilniuje, balandžio 1 dieną.

Bilietai: https://fienta.com/lt/igorrr-amenra-vilnius-loftas

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.