Radijo stotis „Classic Rock FM“: Kaune – jau transliuojame, Panevėžyje – greitai pradėsime!

 

Nuo 2010 metų vasaros tik Vilniuje ir internetu www.rock.lt transliavusi radijo stotis „Classic Rock FM“ turi net dvi geras žinias savo klausytojams ir visiems roko muzikos gerbėjams Lietuvoje. Taip jau sutapo, kad abi naujienos sukrito į vieną dieną.

Beveik įpusėjus vasarai laimėjome dažnių konkursą Kauno mieste, tačiau neturėjome kada atostogauti. Roko mėgėjai iš Kauno, kurie klausėsi „Classic Rock FM“ internete, nuolat klausinėjo apie galimas mūsų programos transliacijas FM bangų ruože. Todėl labai pasistengėme, kad visi projektavimo ir siųstuvo įrengimo darbai būtų atlikti maksimaliai trumpais terminais. Ir štai šį trečiadienį, rugsėjo 24 dieną Kaune pradėjome transliacijas 90,3 MHz dažniu miestui ir apylinkėms. Kol kas dėl tam tikrų apribojimų iš kaimyninės užsienio valstybės siųstuvas dirba ne pilna galia, tačiau nutraukus analoginės televizijos transliacijas visame regione, mūsų signalo stiprumas padidės net kelis kartus ir programa bus girdima 80-100 km spinduliu aplink Kauną.

Vakar mums taip pat pavyko laimėti dažnio konkursą Panevėžyje. Iš pateikusių paraiškas trijų dalyvių Radijo ir televizijos Komisija pirmenybę atidavė mūsų programai, kaip išskirtiniam ir regione iki šiol netransliuojamam radijo formatui. Miestui prie Nevėžio neteks ilgai laukti – panevėžiečiai ir apylinkių gyventojai „Classic Rock FM“ programą išgirs jau lapkričio mėnesį.

Įsijunk, pasilik, būk kartu – ir klausyk garsiai, kad girdėtų visi aplinkui!

CRFM_Vilnius ir Kaunas_OK

 

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą