Grupė “Insomnium” atšaukė visą rudens turą, planuotas koncertas Vilniuje neįvyks

Suomių grupė „Insomnium“ dėl vieno iš narių šeimyninių aplinkybių yra priversta atšaukti visą Europos turą. Taigi neįvyks ir spalio 8 dieną planuotas grupės koncertas Vilniuje, klube „New York“.

Bilietus grąžinti ir pinigus už įsigytus bilietus atsiimti jau dabar galima visose „Bilietai LT“ kasose (išskyrus „Maxima“ informaciniuose skyriuose esančias kasas).

INSOMNIUM_tour cancelled

Šiuo metu grupė koncertuoja Šiaurės Amerikoje, tačiau prieš pat turo už Atlanto pradžią dėl rimtų sveikatos problemų vieno iš grupės lyderio, vokalisto/boso gitaristo Niilo Sevaneno, šeimoje, jį pakeitė kiti muzikantai. Grupė tikėjosi, kad problemos nebus labai rimtos, tačiau situacija lieka sudėtinga. Vokalistas ir toliau ilgesnį laiką negali būti toli nuo namų, taigi grupei nebeliko nieko kito, kaip atšaukti visus šį rudenį planuotus koncertus Europoje.

Grupės “Insomnium“ muzikantai išplatino oficialų pranešimą apie susidariusią padėtį savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose. “Mes išbandėme visas galimybes, netgi mažai tikėtinas, kad Europinis turas įvyktų. Vis dėlto ši kritinė situacija per daug sudėtinga, kad galėtume tęsti gastroles, nes Niilo būtinai turi likti su savo šeima. Taigi beliko vienintelis pasirinkimas – atšaukti visus planuotus koncertus Europoje. Kai tik situacija pasikeis, mes sugrįšime ir pasistengsime kompensuoti visus dabartinius netikėtumus su trenksmu”.

Kol kas tiksli atšaukto turo atnaujinimo data nėra numatyta. Pats Niilo pakomentavo, kad jis leidžia dienas ligoninėje su savo šeima, ir nors yra prošvaisčių, nežinia, kiek laiko grupės lyderiui dar teks ten likti. Aišku, kad jis iki šių metų pabaigos negalės ilgesniam laikui išvykti į jokį koncertinį turą. Todėl tiksli atšaukto turo atnaujinimo data kol kas nenumatyta. Taigi belieka laukti žinių iš “Insomnium“ muzikantų, kurie patys tikisi sugrįžti į trasą kuo greičiau ir sugroti visose šalyse, kaip buvo suplanuota.

Grupės „Insomnium“ oficiali informacija:

http://www.insomnium.net/news/23/68/Eastern-European-tour-cancelled

https://www.facebook.com/insomniumofficial

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.