ROKO NAKTYS 2016: birželį pradeda apšilimą – atvyksta TESTAMENT

Amerikos trash metal dievai „Testament“, per daugiau nei 30 metų veiklos išgyvenę nesibaigiantį bastymąsį po pasaulį roko žvaigždžių autobusais, draugų išsiskyrimus, mirtinas ligas ir kitokį velnią, birželio 29 dieną koncertuos Vilniuje! Legendinę grupę į Lietuvą atsiveža festivalio „Roko naktys“ organizatoriai.

testament-570f3c1996311

Šiuo metu „Testament“ gerbėjai nekantriai laukia naujausio grupės albumo, kurio darbinis pavadinimas – „The Brotherhood of the Snake“. Iš viso per savo karjerą „Testament“ yra pardavę 14 milijonų įrašų. Taip pat jie vyko į koncertinius turus su „Iron Maiden“, „Anthrax“, „Black Sabbath“, „Megadeth“, „Overkill“, „Judas Priest“ ar „Slayer“ (su pastaraisiais ir šiuo metu gastroliuoja).

Patys „Testament“ muzikantai yra gyvos legendos: grupės būgnininkas Gene‘as Hoglan‘as grojo kartu su „Opeth“, „Dark Angel“, „Fear Factory“, „Death“. Gitaristas Alex‘as Skolnick‘as dirbo su Ozzy Osbourne‘u ir kitais šlovingais rokeriais, bosistas Steve‘as DiGiorgio grojo su „Death“, „Iced Earth“, „Sebastian Bach“, „Obituary“ ir daugeliu kitų.

Tuo metu, kai šie muzikantai ieškojo savo kelių, „Testament“ vėliavą prisiekę nešė gitaristas Eric‘as Peterson‘as ir vokalistas Chuck‘as Billis, kurio nepalaužė net retos formos vėžys. Dideliam gerbėjų džiaugsmui, Billis ligą įveikė.

Vilniuje „Testament“ jau yra groję, bet mielai čia sugrįš, kad visa jėga užgautų plieninę „Lofto“ širdį ir užvestų festivalio „Roko naktys 2016“ mašiną, kuri gaus rugpjūčio 5-6 dienomis Zaraso ežero saloje. „Testament“ koncertas Vilniuje vyks birželio 29 d., trečiadienį.

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.