Velnio Akmuo 2012: skelbiamos vienos iš paskutinių festivalio grupių

Likus maždaug pusantro mėnesio iki vieno iš sunkiausią muziką Lietuvoje pateikiančio šios vasaros festivalio, skelbiami dar keturi kūrybine energija ir profesionalumu trykštantys kolektyvai. „Velnio akmenyje“, Anykščiuose, liepos 12-15 d. be žymiųjų ANATHEMA, TRUCKFIGHTERS, KAMPFAR, LAKE  OF TERAS, ALCEST ir kitų 25 grupių taip pat gros: suomiai DEAD SHAPE FIGURE, estai HORRICANE, lietuviai SPIRAL ir net iš tolimos Čilės atvyksiantys THORNAFIRE.

DEAD SHAPE FIGURE ir HORRICANE iš naujo kaitins lietuvišką kraują

Ir DEAD SHAPE FIGURE, ir HORRICANE viešėjo Vilniuje prieš penkerius metus. DEAD SHAPE FIGURE kėlė peklą tuomet vykusiame festivalyje „Trejos šešerios“. Ugningą rokenrolinį thrash metalą kuriantys suomiai kunkuliuoja nežabota energija, o jų grojimo technika apibūdinama kaip „artėjanti prie genialumo“. It magnetas dėmesį traukiantis sodraus balso grupės vokalistas Galzi geba žaibiškai „persijungti“ iš vieno metalinės muzikos stiliaus į kitą. Ne ką ramesnė estų šešeriukė HORRICANE, jau gan seniai siautusi „Burning Steel“ festivalyje,  dvelkia brutalia death metalo jėga su industrial muzikos prieskoniais. Toks derinys sukuria unikalią, košmarišką ir bauginančią nuotaiką. Būtent šis ypatingas skambesys ir yra šios estų grupės firminis ženklas.

Mirtinas metalas iš tolimosios Čilės

Pietų Amerikos scena visada pasižymėjo išskirtiniu temperamentu, laukine dvasia ir pasišventimu idėjai. Nors iš kitų išsiskirti nelengva, vis daugėja grupių, kurios savo kūryba sugeba uždegti ir europiečių širdis, o sėkmingiausioms iš jų pavyksta pasiekti Senajame Žemyne vykstančius festivalius. Čiliečiai THORNAFIRE, įkvėpimo besisemiantys iš tokių korifėjų kaip MORBID ANGEL ar INCANTATION, puikiai iliustruoja šią tendenciją. Trijulės muzika – tikras, užvedantis ir solidus death metalas.

Roko scenoje – perspektyvieji SPIRAL

Eksperimentinio / progresyviojo roko atstovai SPIRAL – vienas iš sparčiai populiarėjančių kolektyvų Lietuvos muzikos padangėje. Šių vilniečių muzika kupina tamsios energijos, hipnotizuojanti, užburianti. Tuo įsitikino ir šių metų festivalio „Trejos šešerios“ publika, itin palankiai įvertinusi grupės pasirodymą ir kuriamą atmosferą.

Bilietai į festivalį

Bilietus į festivalį galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Bilieto kaina: 90 Lt. Bilietus taip pat platina „Tiketa“. Juos galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visose „Tiketa“ kasose. Bilietai į festivalį brangsta birželio 21 d.

Festivalio informacija: www.devilstone.net

http://youtu.be/6H4mriYIEgM

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.