SHAMANNA BUG: svarbus gyvenimo etapas įprasmintas naujausiame kūrinyje (audio)

Kadaise  SHAMANNA BUG  į kokybiškos muzikos ieškotojų ausinukus įsiveržė su kompozicija „Walking On The Rainbow“. Šiandien trijulė pristato antrąjį singlą „Vaikystė ar Kažkas Panašaus“.

Elektroninę pop muziką paslaptinga šamaniška atmosfera gaubiančios atlikėjos, savo kūryba bando įprasminti svarbius gyvenimo etapus. „Daina gimė kaip vienas pirmųjų eksperimentų, dar ankstyvame mokyklos suole. Kone neatpažįstamai modifikavome ją ir tai tapo savotišku atsisveikinimu su vaikyste“ – atvirauja vokalistė Agnė. „Kaskart atlikdama šį kūrinį mintyse piešiu vaizdinį, kuriame matau kokoną, jo transformaciją ir virsmą mistiniu drugeliu. Visa tai vyksta ir mūsų gyvenimuose. Kadaise tik svajojome stovėti profesionalioje scenoje, vadintis rimtomis muzikantėmis, o dabar jau žengiame pirmuosius tvirtus žingsnius to link.“

Klavišiniais melodinę liniją laikanti Greta, jai smuiku pritarianti Eglė ir vokalistė Agnė tikina nesistengiančios imituoti kitų atlikėjų, o kuriančios taip, kaip jaučiasi ir mano esant teisingiausia. Visgi paklaustos su kuriais Lietuvos muzikantais norėtų dalintis viena scena, merginos nemirktelėjusios įvardina „Golden Parazyth“ ir Gerai Gerai & Miss Sheep. Nieko keisto, pagal žanro specifiką šiuos atlikėjus lengva ranka galėtume statyti į vieną eilę.

SHAMANNA BUG kompoziciją „Vaikystė ar Kažkas Panašaus“ siūlo ne tik išgirsti, bet joje rasti ir save. Na, o norinčius gyvai pasinerti į paslaptimis apipintus garsus, lapkričio 16 dieną grupė kviečia į klubą „Artistai“, kur gyvai pristatys antrąjį singlą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.