Laukdamas rugpjūčio festivalis “Galapagai 2013” kviečia į koncertą Vilniuje

Balandžio 20 dieną, 21 valandą sostinėje startuos koncertų ciklas, skirtas muzikos ir pramogų festivaliui “Galapagai 2013” palaikyti.

Į “Alaus namus” Vilniuje kviesiantis renginys pirmajam kartui pasiūlys roko grupę iš Latvijos “Laime Pilniga”.

Tarptautinėje erdvėje geriau žinomi “The Happs” vardu, artimiausi kaimynai Lietuvoje pasirodys jau trečiąjį kartą.

“Pirmą kartą “Laime Pilniga” pas mus atvažiavo 2009-aisiais. Atvažiavo ir, tikrąja to žodžio prasme, visiems nuplėšė stogus. Regis, grupės vardas galėtų būti žinomas nebent užkietėjusiems melomanams. Tačiau vos antrąjį kartą užlipusi ant “Galapagų” scenos, “Laime Pilniga” sutraukė tiek klausytojų, kiek kartais nesutraukia mūsų grupės”, – džiaugiasi festivalio “Galapagai” prodiuseris Algirdas Barniškis Blėka.

2006-aisiais savo muzikinę karjerą pradėję muzikantai labiausiai išgarsėjo po to, kai į vieną sceną užlipo kartu su legendine latvių roko grupe “Perkons”. Po to “Laime Pilninga” šlavė pergales didžiausiuose Baltijos šalių muzikiniuose konkursuose, o galiausiai sugrojo ir tokiuose festivaliuose kaip “Coke Live Music Festival”, “Sziget” ar “Positivus”.

Latvius “Alaus namuose” apšildys lietuviai “RoadKiLL”.

Tais pačiais metais kaip ir broliai latviai susikūrusi rokenrolo grupė kaip reikiant driokstelės senojo roko – juk dėl savo inspiracijų “RoadKill” ir renka gerbėjus progresine tvarka.

Prieš porą metų kaip geriausia alternatyvi grupė apdovanoti “RoadKiLL” muzikantai iki šiol sugrojo jau daugiau kaip 60 koncertų ir sakosi, kad tai tik pradžia.

Tuo tarpu muzikos ir pramogų festivalis “Galapagai” pažada, kad toks koncertas taip pat tik pradžia prieš prasidedant didiesiems pasiruošimo darbams.

 

Koncerto pradžia – 21 val. Bilieto kaina – 10 Lt. Jais bus prekiaujama renginio vietoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.