ODDLAND – priešvasarinis progresyvas artimiausią šeštadienį

Per pačią pavasario pabaigos ir vasaros pradžios sankirtą – gegužės 25-osios dienos vakarą, klube „Propaganda“ liesis progresyvaus roko/metalo rifai bei pasažai – čia su lietuviais KIELWATER ir SPIRALÈ scena dalinsis suomiai ODDLAND.

ODDLAND – grupė iš Suomijos, grojanti progresyvų metalą/roką. Susukūrusi 2002-aisiais, grojo roką su grunge užuomazgomis, o vėliau pasuko tuo keliu, kaip kad skamba ir dabar. Didelis muzikinis pokytis įvyko po albumo „The Treachery Of Sense“ išleidimo. Šis opusas pačiai grupei padarė didelę įtaką – rimto muzikinio skonio ir požiūrio formavimuisi.

Grupės vokalistas Sakari Ojanenas prisipažįsta – „aš tikrai manau, kad jei kuris nors iš mūsų paruoštų solo albumą, jis skambėtų visiškai kitaip, nei ODDLAND. Kai kuris nors grupės narys pasidalija su kitais kokia nors idėja, pati idėja gerokai kinta. Kiekvienas į dainas įdeda kažką savo. Kartais siūlomos idėjos būna visiškai skirtingos, taigi jos tarsi grumiasi viena su kita. Neretai sukuriama kažkas, ko niekas nesitikėjo, todėl muzika skamba šviežiai mums patiems vien dėl to, kad kuria ne vienas žmogus”.

Prodiuserio veterano Dano Swanö įvertintas kaip „vienas geriausių albumų, prie kurių esu dirbęs”, „The Treachery of Senses” parodo, kad ODDLAND – jauna grupė, nebijanti spjauti į veidą vyraujančioms roko ir metalo srovėms, bet tuo pačiu išlaikanti agresyvumą. Albume galima išgirsti tradiciškesnio bei drąsesnio progresyvo, tokio kaip „Ire“. Bendras albumo skambesys nupoliruotas puikiu masteringu, kurį atliko pats Danas Swanö.

Renginys vyks gegužės 25 d. (šeštadienį) klube „Propaganda“, Vilnius. Durys – 19 val. Koncerto pradžia – 20 val. Bilieto kaina 25-35 Lt. (Su išankstine registracija nuolaida). Daugiau informacijos: www.microraptor.ltRelated Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.