Hardroko legendos UFO gitaristas Vinnie Moore Vilniuje pristatys naują albumą

Po Naujametinių švenčių šurmulio vienas svarbiausių žiemos akcentų neabejotinai bus ypatingas žymaus muzikanto vizitas. Į Lietuvą atvyksta legendinės britų hardroko grupės „UFO“ gitaristas Vinnie Moore. Jis su grupe pristatys naujausią savo solinį 2019 m. albumą „Soul Shifter“. Koncertas, kuriame skambės ne tik naujos, bet ir kitos garsiausios muzikanto kompozicijos, įvyks vasario 1 d. klube „Vakaris“ Vilniuje. Bilietus į šį koncertą platina BILIETAI LT kasos ir internete.

Amerikiečių roko gitaristas Vinnie Moore yra vienas įtakingiausių ir talentingiausių šio instrumento virtuozų pasaulyje. Gitaristo karjerą jis pradėjo būdamas vos 12 metų, kai Kalėdų proga dovanų gavo savo pirmąją gitarą. Įgijęs džiazo ir roko gitaristo įgūdžių, Vinnie Moore bendradarbiavo su daugeliu žymių grupių ir atlikėjų: Alice Cooper, „Destruction“, „Vicious Rumors“, Michael Angelo Batio ir kt. Galiausiai 2003 metais jis tapo pagrindiniu legendinės britų grupės „UFO“ gitaristu, kurioje groja jau 16 metų ir įrašė su ja 6 studijinius albumus. Tačiau dar nuo 1986 metų Vinnie Moore užsiima ir soline muzikine veikla, yra išleidęs net 9 solo albumus. Naujausias jų „Soul Shifter“, kurį įrašant dalyvavo keli itin patyrę muzikantai, pasirodė šių metų spalio 9 dieną. Būtent jį gitaristas su grupe ir pristatys Europos koncertinėse gastrolėse, kurių metu užsuks į Vilnių.

Gitaristo Vinnie Moore meistriškumu mūsų žiūrovai turėjo progos pasigėrėti jau dukart: jis su grupe „UFO“ koncertavo Vilniuje „Forum palace“ ir „Siermens“ arenoje pasirodė dideliame šou su metalo monstrais „Judas Priest“. Dabar jo gerbėjai turės puikią progą susipažinti ir su muzikanto soline kūryba. Naujausioje koncertinėje programoje skambės svarbiausi ankstesnių albumų hitai ir paskutinio darbo „Soul Shifter“ dainos.

Renginio svečias bus talentingas lietuvių gitaristas, kompozitorius ir prodiuseris Robertas Semeniukas. Jis yra populiarios folkroko grupės „Žalvarinis“ įkūrėjas ir kompozitorius, groja Marijono Mikutavičiaus grupėje, plėtoja įvairius asmeninius projektus. Robertas taip pat ką tik išleido naują solinį albumą „>#backstagestories“, su kurio dainomis bene pirmą kartą gyvai klausytojai galės susipažinti prieš amerikiečių muzikanto pasirodymą. Bendras gitaristų Vinnie Moore ir jo grupės bei Roberto Semeniuko komandos koncertas įvyks vasario 1 dieną, šeštadienį, klube „Vakaris“ Vilniuje.

DIE HARD agency:www.facebook.com/diehardagency

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.