Vilniuje koncertuos ryškiausias portugalų muzikos brangakmenis – grupė „Moonspell“ (video)

MOONSPELL ALFA NOIR OMEGA WHITE

Pernai sėkmingo muzikavimo dvidešimtmetį pažymėjusi bene garsiausia Portugalijos roko grupė „Moonspell“ surengs koncertą mūsų šalyje. Vienintelis pasaulinę šlovę pelniusių metalistų pasirodymas įvyks jau spalio 29 d. muzikiniame teatre „New York“, Vilniuje.

„Džiaugiamės, kad ilgų derybų dėka pavyko pasiekti susitarimą, ir ši puiki portugalų grupė vėl svečiuosis mūsų šalyje“, – sako „Moonspell“ koncertą organizuojančios agentūros „Relax Live” vadovas Artūras Mirončikas.

Bilietus į grupės „Moonspell“ koncertą galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose ir internete.

Du dešimtmečius aktyviai muzikuojantis kolektyvas „Moonspell“ susikūrė 1992 m. Portugalijos sostinėje Lisabonoje. Jau įrašę demonstracinį įrašą „Anno Satanae“, debiutantai sulaukė gerų vertinimų ir atkreipė įrašų kompanijų dėmesį. Debiutinis grupės mini-albumas „Under The Moonspell“, kuris buvo išleistas 1994 m., atvėrė jiems duris į didžiuosius roko ir metalo muzikos festivalius. Netrukus „Moonspell“ jau pradėdavo sunkiosios muzikos legendų „Cannibal Corpse“, „Samael“ ir „Anathema“ koncertus.

Komercinės sėkmės ir pasaulinio pripažinimo grupė „Moonspell“ sulaukė išleidusi albumą „Wolfheart“, kuris buvo įrašytas Vokietijoje, talkinant žymiam lenkų kilmės muzikos prodiuseriui, atlikėjui ir kompozitoriui Waldemarui Sorychta. Nors pradžioje muzikantų tėvynėje naujasis įrašas buvo sutiktas be didelės euforijos, po bendrų pasaulinių gastrolių su „Morbid Angel“, „Moonspell“ užtikrintai tapo sėkmingiausia ir daugiausiai gerbėjų pasaulyje turinčia portugalų metalo grupe. Su portugalais bendrus turus pradėjo rengti pačios didžiausios sunkiosios muzikos žvaigždės „Tiamat“, „Kreator“, „Testament“ ir „Type O Negative“.

Šiandien „Moonspell“ ne be pagrindo vadinama garsiausia Portugalijos metalo muzikos grupe. Per pastaruosius dvidešimt metų kolektyvas išleido dešimt studijinių albumų ir surengė daugiau nei 50 sėkmingų pasaulinių gastrolių. Pernai metalistai išleido dvigubą studijinį albumą „Alpha Noir/Omega White“, kuris pasiekė perkamiausių albumų sąrašus Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Suomijoje. Naujausius kūrinius „Moonspell“ publikai pristato koncertinėse gastrolėse, kurių metu jau spėjo groti kartu su „Iron Maiden“ ir „King Diamond“. Jau žinoma, kad po koncertų Europoje gastrolės bus pratęstos ir 2014 m., kuomet „Moonspell“  gros Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje.

„Moonspell“ vaido klipas „White Skies“ (2012):

Related Images:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.