W.A.S.P. (koncertas)

 
Kas
W.A.S.P. (koncertas)
When
Antradienis, gruodžio 7, 2010
19:00 - Amžius neribojamas
Where
Forum Palace (map)
Konstitucijos pr. 26
Vilnius, Lietuva
Other Info
Pasiruoškite šoko terapijai – į Lietuvą atvyksta grupė „W.A.S.P.“!

Grupė „W.A.S.P.“ – tai Amerikos metalo flagmanas. Ji išgarsėjo toje pačioje Los Andželo scenoje kartu su „Motley Crue“, „Ratt“, „Quiet Riot“ ir kitais garsiais regiono kolektyvais. Grupės populiarumo viršūnė buvo 9-ajame dešimtmetyje, tačiau „W.A.S.P.“ ir toliau koncertuoja, kuria naujas dainas, leidžia albumus ir išlieka viena ilgiausiai savo veiklą tęsiančių Vak...arų Kranto sunkiojo metalo grupių. Ji visuomet susilaukdavo išskirtinio dėmesio dėl savo šokiruojančio įvaizdžio, dainų tekstų ir įspūdingų gyvų pasirodymų.

„W.A.S.P.“ 1982 metais įkūrė Rikas Foxas, Randy Piperis, Tony Richardsas ir dabartinis lyderis ir vienintelis nuo pradžių grupėje grojantis Blackie Lawless (tikrasis vardas Steve Edward Duren). Grupė savo įvaizdį kūrė „shock rock“ stiliuje. Panašūs sprendimai paprastai reikalauja didelių finansinių išlaidų, bet grupės variklis Blackie visada tikėjo savimi ir rasdavo išeitį iš bet kokios sudėtingos situacijos. Vyrukai paprasčiausiai patraukė link Los Andželo šiukšlynų, kur iš rastų medžiagų (diskinių pjūklų ir pan.) pasisiuvo sceninius kostiumus.
Pradėję aktyviai koncertuoti jie žaibiškai atkreipė metalistų dėmesį savo ekscentriškais pokštais. Grupės gyvavimo pradžioje pasikeitė keletas muzikantų, tarp kurių buvo ir visiškų bepročių. Vienas iš ankstyvųjų bosistų koncertuose pjaustė savo rankas ir grojo kruvinas. Nenorėdamas turėti problemų, Blackie šio muzikanto greitai atsisakė, tačiau būtent tada ir buvo sukurti visi “W.A.S.P.” šou pagrindai: grojimas bosine gitara kruvinu mėsos gabalu, kraujo gėrimas iš kaukolės ir pan.

Šokiruojantys šou elementai padėjo Blackie Lawless komandai išsiskirti iš kitų išoriškai, tačiau gerbėjus žavėjo ir muzikinė “W.A.S.P.” pusė – kiek neįprastas tuo metu Blackie vokalas ir nuostabus chorinis dainavimas. Gandai apie naują beprotišką grupę greitai paplito po Los Andželą, į juos pradėjo šnairuoti šou biznio atstovai. Galiausiai legendinės grupės “Kiss” gitaristas Ace Frehley, pasiklausęs “W.A.S.P.” koncerto, pasisiūlė suprodiusiuoti jų demo įrašą. Taip buvo įrašyti keli aukšto lygio demo įrašai, o solidi įrašų kompanija “Capitol” sutiko priimti grupę po savo sparnu.

1983 metais “W.A.S.P.”, dar neturėdami kontrakto ir neišleidę nė vieno albumo, sugebėdavo surinkti koncertuose net 3000 žmonių auditoriją. Jie sutarė, kad grupe rūpinsis legendinis “Sanctuary” kompanijos vadybininkas Ronas Smallwoodas, kurio klientų sąraše buvo garsieji “Iron Maiden”.

Per beveik 30 metų trunkančią karjerą grupėje “W.A.S.P.” pasikeitė nemažai muzikantų, jie įrašė net 14 studijinių albumų, parduotų milijoniniais tiražais visame pasaulyje. Paskutinįjį 2009 m. albumą „Babylon“ legendinis Blackie Lawless ir jo komanda pristatys pasaulinio turo „The Return To The Babylon Tour 2010“ koncerte Vilniuje

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą