„ROYAL RALLY“ vėl drebins Kazlų Rūdą

 

Šie metai jau antrieji, kai baikeriai „ROADHOGS“ MC,  Kauno M. Šalčiaus sporto klubas ir Kazlų Rūdos savivaldybė organizuoja didžiulę variklių ir muzikos fiestą. Tradiciniu tampantis renginys kasmet įgauna vis didesnį mastą. Šiemet moto, auto ir aviacijos šventės rengėjai žada įspūdingą koncertą, virš 100 kilovatų galios garso ir šviesos technikos šou, įvairesnių pramogų ir dar ekstremalesnių reginių.

Liepos 7-ąją didžiuliame kariniame aerodrome užriaumos motociklų, ultra lengvųjų lėktuvų ir lenktyninių automobilių variklių choras. Tūkstančius žiūrovų, daugybę baikerių ir ekstremalaus sporto entuziastų sutrauksiantis „Karališkasis ralis“ skirtas Mindaugo karūnavimo (Valstybės) dienos paminėjimui. Taip organizatoriai siekia ne tik populiarinti motociklų ir automobilių sporto judėjimą, bet ir pilietiškumo bei nepriklausomybės idėjas.

Nuo ankstyvo ryto čia vyks Lietuvos automobilių mini žiedinių lenktynių pirmenybių III-ojo etapo batalijos, kuriose dalyviai iš pradžių išmėgins jėgas kvalifikaciniuose važiavimuose ir pagal geriausius rato įveikimo laikus atitinkamai bus surikiuojami tolesnei starto tvarkai. Tarpusavyje „pasimatavę“ jėgas kvalifikacijoje, vidudienį sportininkai stos prie starto linijos pirmajam važiavimui. Vėliau seks ir antrasis jėgų išbandymas, kovojant dėl prizininkų titulų. Pirmas lenktynes sudaro šeši, antrąsias – aštuoni trasos ratai, kurių kiekvieno ilgis 2,5 km. Savito žavesio įneš  vadinamoji „Joker“ rato taisyklė. „Joker“ vardu pavadintas vienas, kiek ilgesnis  ratas, kurį lenktynininkai, įveikdami lenktynių  distanciją, privalo pravažiuoti vieną kartą. Tai suteikia papildomos intrigos, o kartu priverčia dalyvius ne tik lėkti, bet ir strateguoti bei atrasti tinkamiausią laiką didžiojo rato įveikimui, kad ties finišo tiesiąja galiausiai atsirastum kuo pirmesnis. Trečiajame šių metų etape išvysime aštuonis startus, bus gausu  intrigos, teigiamų emocijų bei akivaizdaus „ekstrymo“.

Tarpuose tarp lenktynių startų žiūrovų kraują kaitins automobilių šoninio slydimo „driftingo“ meistrų pasirodymai. Nuostabi grafika, chromuoti ratai giliais išnešimais, platūs duslintuvai ir laukinis bei stilingas važiavimas driftingo ritmu! Ir tikrai abejingų nepaliks akrobatinio važiavimo sportiniais motociklais „stunterių“ komandos pasirodymai. Svylančios padangos, dūmai ir įspūdingas reginys priblokš kiekvieną. Tik šių pasirodymų metu triukai atliekami ir su visiškai tam nepritaikytu motociklu HARLEY DAVIDSON, kurio garsas ir galybė nustebins daugelį!

Iki pat vakaro danguje šėls oro ekstremalai, kurie pakvies visus norinčius paskraidyti virš Kazlų Rūdos apylinkių ulta lengvuoju lėktuvu, o pajusti greičio jėgą bus galima lenktynėms pasibaigus skriejant  sportiniu automobiliu lenktynių trasa. Neliks nuvilti  moto technikos gerbėjai, kurie turės unikalią galimybę išbandyti variklio galią mėgėjiško moto drago varžybose. Mažųjų dėmesio tikrai sulauks čia pat įrengtas atrakcionų parkas.

Be ekstremalių pramogų, žiūrovų laukia išskirtinė koncertinė programa – pakvietėme gyvą rusiško roko legendą –  grupę „RAZNYE LUDI“ , o juos apšildys bendras Suomijos ir Rusijos muzikantų projektas „Oldscool – hard rock“. Neliks nuskriausti ir pop muzikos mylėtojai – jiems gros L.Adomaitis ir „16 Hz“ , o  jaunieji muzikantai “Badass” ir “Up-lifters” kartu su lietuviškos scenos vilkais “Išjunk šviesą“ tikrai įtiks daugumai gyvos muzikos gerbėjų. Įspūdingos dienos vakarinę programą baigsime jau tamsoje – diskoteka su Critical Error ir radijo stoties Studio7 didžėjais , go go plius strip. Šventę vainikuos įspūdingas fejerverkas.

„Siekiame surengti šventę Kazlų Rūdos gyventojams ir iš toliau atvykusiems žmonėms. Nuostabi gamta, adrenalino kupinos varžybos ir užvedantis muziko grupių koncertas – tai neužmirštamos šventės akimirkos, kurias ilgai prisimins visi čia apsilankę“, – užtikrina organizatoriai.

„ROYAL RALLY“ – tai bendras asociacijos „Roadhogs“, Kauno M. Šalčiaus sporto klubo ir Kazlų Rūdos savivaldybės renginys. Dalis jo lėšų, surinktų renginio metu bus skiriama Kazlų Rūdos vaikų ir jaunimo užimtumo programoms ir Lietuvos neįgaliųjų draugijai paremti.

Renginio metu veiks restoranai „Bernelių užeiga“ ir „Žemyn upe“. Nemokamas vežimas autobusu iš Kazlų Rūdos į renginio vietą ir atgal- liepos 7 d. nuo 12-00 val. iki liepos 8 d. 02-00 val. Taip pat: vieta palapinių miesteliui, uždara saugoma motociklų aikštelė, erdvus automobilių parkingas.

 Nepamirškite palapinės ir piniginės!

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą