“Gerai Gerai & Miss Sheep” už palaikymą “Eurovizijoje” gerbėjams atsidėkoja nemokamu koncertu

 

Ką tik sudėtingą, bet sėkmingą kelią nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje nuėję „Gerai Gerai & Miss Sheep“ nori padėkoti kiekvienam prisidėjusiam prie puikių elektroninės muzikos dueto rezultatų finalinėje konkurso lentelėje ir gruodžio 27 d. kviečia į nemokamą savo koncertą sostinės klube “GLUCK”.

„Mudu kalbame muzika, todėl ir mūsiškis pažadėtasis AČIŪ bus ne koks kitoks, o melodingas bei garsus“, – sako Žmogumi Orkestru vadinamas Gerai Gerai bei kviečia per svarbiausias metų šventes pabūti kartu.

 “Beje, padėka mūsų ištikimiems ir naujausiems gerbėjams – ne vienintelė proga pasimatyti. Būtent gruodžio 27-ąją Gerai Gerai švenčia savo gimimo dieną. Tad yra dviguba proga nenurimti iki pat ryto!”, – priduria žodžio kišenėje neieškanti Miss Sheep.

Prie “Gerai Gerai & Miss Sheep” ant scenos prisijungs vieni svarbiausių judviejų bičiulių – būgnininkas Sergejus Makidon ir vizualizacijų meistras Nulis Vaizdo.

Taip pat prie sveikinimų bei padėkų prisidės ir diskžokėjų flangą atstovaujantys bei ne ką mažiau puikiais dueto bičiuliais šaukiami Benua, Mecanica, vokalistė Kami, The Glucks.

Šventinio vakaro pradžia – 20:00.

Įėjimas – NEMOKAMAS.

Šventinis vakaras vyks – klube “GLUCK”. Upės g. 6 (po Baltuoju tiltu), Vilniuje.

 

Daugiau informacijos apie duetą – www.geraigerai.com

 

Foto: Gedmantas Kropis

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą