Vardan Hovanissian ir Emre Gültekin – tautas taikantis duetas

 

Šie kūrėjai pristatys savo pirmąjį bendrą albumą „Adana“, skirtą paminėti šimtosioms armėnų tautos genocido metinėms. Egzotiška ir natūrali tarsi kvėpavimas dueto muzika pakylėja klausytoją bei atskleidžia vilties triumfą prieš neapykantą ir istoriją.

Vardan Hovanissian (Armėnija) – plačiai pripažintas tradicinių armėnų pučiamųjų instrumentų žinovas. Talentingasis atlikėjas, grojimo paslapčių išmokęs pas Khachik Khachatryan, yra tituluojamas duduko muzikos ambasadoriumi, įkūnijančiu Armėnijos muzikos dvasią. Jis yra koncertavęs drauge su Armėnijos Nacionalinės liaudies muzikos ansambliu, savo gimtosios šalies grupėmis „Gandzasar“, „Marathouk & Ervand Saharouny“. O muzikiniai susitikimai su Tigran ir Yasmin Levy peraugo į pasirodymus visame pasaulyje.

Emre Gültekin (Turkija), duete pasirodantis su sazu, baglama ir tambūru bei atliekantis vokalo partijas, yra kilęs iš garsios muzikantų šeimos, kurioje groti yra taip pat natūralu kaip kvėpuoti.Pripažintas menininkas Emre Gültekin šiandien dalyvauja daugybėje projektų, pasižyminčių įvairiomis muzikinėmis įtakomis bei skirtingo pobūdžio kūryba – nuo Malick Pathe Sow (Senegalas) iki Goran Bregovic (Serbija), Véronique Gillet (Belgija) ir Dadmehr (Iranas).

944079_1133680573308633_4561999536375466934_n

KONCERTAI
Vasario 6d. 19val. Šv.Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Vasario 7d. 18val. Nacionalinis Kauno dramos teatras

ATLIKĖJAI
Vardan Hovanissian (Armėnija) – dudukas
Emre Gültekin (Turkija) – vokalas, saz, baglama, tambūras

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą