SPREADING HUMANICIDE TOUR 2010 (koncertas)

 
Kas
SPREADING HUMANICIDE TOUR 2010 (koncertas)
When
Šeštadienis, gegužės 1, 2010
19:00 - Durys: 18.00 val. Kaina: 25Lt - Amžius neribojamas
Where
Klubas "Pelėda" (map)
V. Mykolaičio-Putino g. 5
Vilnius, Lietuva
Other Info
Pastaruoju metu vis daugiau ir daugiau renginių sutraukiantis ant Tauro kalno stuksantis klubas „Mulen Ružas“ gegužės pirmąją pakvies į dar vieną metalo muzikos koncertą, kuriame sulauksime svečių iš kaimyninių šalių Lenkijos bei Baltarusijos. Keturių grupių komanda besileisdama į turą po Europą neaplenkia Lietuvos ir žadą įspūdingą koncertą gausų trankios ir geros muzikos. Didžiojoje "Mulen ružo" klubo didžiojoje scenoje siautės keturios stiprios kompromisų muzikoje neieškančios komandos.

SCEPTIC (Lenkija) Death Metal / Thrash
Jau šešioliktus gyvavimo metus skaičiuojančią grupę galime drasiai vadinti Lenkijos metalo scenos veteranais. Daugumai Lietuvos metalo gerbėjų šių brutalistų ir pristatinėti neverta. Grupės sąskaitoje keturi stiprūs studijiniai albumai ir dvi demo juostos. Turbūt labiausiai SCEPTIC žavi vokalistė mergina, kuri savo žemu kriokiančiu balsu nė nemano nusileisti vyrams.
http://www.myspace.com/deathbringerband

DEATHBRINGER (Baltarusija) Death Metal / Progressive / Experimental
Viena rimčiausių death metalo atstovų iš kaimyninės Baltarusijos. Greitai dešimties metų jubiliejų švęsiančios grupės kūryba ir atlikimas ryškiai įtakotas legendinio Chuck Schuldiner (DEATH). Visiems oldskūlinio death metal gerbėjams tai bus tikra vakaro atgaiva.
http://www.myspace.com/deathbringerband

ABUSED MAJESTY (Lenkija) Black metal
Lenkiškos black metal mokyklos mokiniai itin tiksliai ir greitai atliekantys neapykantos ir satanizmo persmelktus savo kūrinius. Nesenai išleido kompaktinę plokštelę „...so Man created god in his own image...“, kurią koncerto metu ir pristatys.
http://www.myspace.com/abusedmajesty

OTHERMIND (Lenkija) Metal / Thrash / Hardcore
Keturi linksmi vyrukai, kurie žada, kad pavarys ir užkaitins publiką gera metalo doze.
http://www.myspace.com/othermindspace

Nusiteikite brutaliai ir gegužę pradėkime galingai ateidami į "Mulen ružą".

« Back to the calendar

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą