AUTISM: 2014 metus pradeda kompaktiniu disku

 

Lietuviško post rock / post metal projektas AUTISM, prieš beveik metus įrašęs savo debiutinį pilną albumą „The Crawling Chaos“, 2014 metus pradeda pristatydamas šio albumo fizinį formatą.

AUTISM

„Albumą sudaro septyni kūriniai, kurie ankščiau egzistavo tik skaitmeninio leidinio pavidalu. Tačiau dabar galima sakyti, jog AUTISM oficialiai pristatė save. Fizinis formatas visada turės didesnę išliekamąją vertę, kokie jie bebūtų. Nors ir pirmieji skaitmeniniai leidiniai susilauke gan teigiamos reakcijos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, tačiau visada buvo slaptas noras, jog šio projekto kūrybą būtų galima paimti į rankas.

The Crawling Chaos – tai tarsi garso takelis rašytojo H.P Lovecraft apsakymui. Stengiausi atkurti šio kūrinio atmosferą savo muzikoje.

Kompaktinės plokštelės išleidimas buvo ganėtinai netikėtas įvykis. Kai su manimi susisiekė visiškai šviežia leidybinė firma iš Meksikos Throat Productions, buvau nusiteikęs labai skeptiškai. Nesitikėjau, jog iš to kažkas išeis. Tačiau, visgi kompaktas išvydo dienos šviesą ir pateko man į rankas.“ – autoriaus komentaras.

Albumą galima isigyti tiesiai iš AUTISM susisiekus el. paštu : autismprojectlt@gmail.com arba iš officialaus bandcamp puslapio : http://autism.bandcamp.com

Kompaktinę plokštelę išleido jauna Meksikiečių leidybinė firma Throat Productions.

Pilną albumą galite pasiklausyti tiesiai čia

Autism „The Crawling Chaos“ vaizdo klipas titulinei albumo dainai:

 

Facebook: http://www.facebook.com/autismprojectlt

Bandcamp: http://autism.bandcamp.com

 
 
 

0 Komentarai

Galite būti pirmuoju pakomentavusiu.

 
 

Parašykite komentarą